МЕНЮ


16:01

Двадцять дев’ятого січня відбулася робоча зустріч представників громадської організації «Спілка ромської інтелігенції», які втілюють проект допомоги ромському населенню в реалізації законного права на документування, з начальником Фортечного в місті Кропивницькому районного відділу Державної міграційної служби України (ДМСУ) в Кіровоградській області Людмилою Кондратенко.

переглядів: 474
15:23

Мебель без ручек можно встретить крайне редко. Исходя из этого мы можем сделать вывод что, они являются неотъемлемым атрибутом практически любой мебели.

переглядів: 539
19:21

За статистикою, на автошляхах гине більше людей, ніж під час бойових дій. Дорожньо-транспортні пригоди часто трапляються впродовж усього зимового періоду, а особливо тоді, коли ожеледь виникає несподівано. Це свідчить про неготовність багатьох водіїв до керування автомобілем узимку та неуважності багатьох пішоходів.

переглядів: 334
09:51

Дорогі земляки!

Я маю велику честь бути причетним до будівництва Храму Успіння Пресвятої Богородиці.
Я пишаюся цим, бо на своєму віку посадив сотні дерев, маю гарних, вихованих дітей і онуків, створив одне з кращих в Україні виробництв і збудував Храм.


переглядів: 912
09:30

З нагоди 80-річчя утворення Кіровоградської області відзнакою міської ради Кропивницького та її виконавчого комітету «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено члена громадської спілки «Патріот» учасника антитерористичної операції Віктора Колінька та проректора з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка доктора філологічних наук професора Сергія Михиду. Таке рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету.

переглядів: 803
09:07

Хочу наголосити на тому, що митрополит УПЦ МП Іоасаф у своїх промовах до мирян веде антидержавницьку і антиукраїнську пропаганду, наголошує на тому, що в Україні зараз ведеться геноцид проти народу! Вкладає в голови людям інформацію, що зараз нібито силою відбирають у громад храми, а мирян виганяють на вулицю!

переглядів: 822
12:01

Соціальні проблеми краще попередити, аніж потім боротися з їх наслідками. Об’єднання зусиль влади та неурядових організацій зробить соціальну профілактику ефективнішою.

переглядів: 1013
10:47

Під час зимових свят члени молодіжної ради Кропивницького щедрували у закладах громадського харчування обласного центру, щоб зібрати кошти і допомогти маленькому хлопчику одужати.

переглядів: 426
19:24

Популярна українська торговельна мережа своїм пріоритетом бачить швидкість обслуговування та зручність для своїх клієнтів

переглядів: 306
1 2 3 4 5 »
pgt 0.42913 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua