МЕНЮ


12:28

Призначення пенсій по інвалідності військовослужбовцям можливо здійснювати як за нормами Закону України “Про загальнообов’язкове державне страхування”, так і за нормами Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

переглядів: 362
09:24

Громадська організація «Спілка ромської інтелігенції» за підтримки Європейського союзу втілює в області проект інформаційної, адвокатської допомоги ромському населенню в реалізації їхнього права на документування, житло, розвиток національної культури, на посилення зв’язків з місцевою владою.

переглядів: 335
16:25

Відома мережа дискаунтерів дивує українців якісними та недорогими продуктами як вітчизняного, так і закордонного виробництва

переглядів: 260
15:08

Якщо ви шукаєте якісні міжкімнатні двері у Львові, ознайомтеся з продукцією фабрики «Папа Карло». Великий каталог постійно поповнюється новими моделями, при виробництві використовуються тільки натуральні довговічні матеріали

переглядів: 429
18:22

Тривале перебування на морозі може стати причиною обмороження – пошкодження тканин тіла, викликане впливом низьких температур. Найчастіше від обмороження страждають вуха, ніс, щоки пальці рук і ніг.

переглядів: 274
14:53

У Кропивницькому маршрут громадського транспорту стане більш зручним для мешканців.

переглядів: 377
14:39

Дозвіл на встановлення пам’ятної дошки на честь почесного громадянина міста, ветерана ОУН-УПА, багаторічного політв’язня радянських концтаборів Семена Климовича Сороки погодив виконавчий комітет міської ради Кропивницького. Ініціатором цього стало обласне Товариство політичних в’язнів та репресованих.

переглядів: 391
13:35

Одинадцятеро сиріт із Кропивницького у минулому році отримали омріяне власне житло. Міська влада за кошти субвенції з державного бюджету купила їм однокімнатні квартири – благоустроєні, з добротними ремонтами, автономним опаленням. Молоді люди щасливі, що тепер мають власний дах над головою, адже у декого з них є сім’ї, підростають діти. Тож житло стане для цієї молоді запорукою подальшого успішного життя.

переглядів: 397
12:11

8 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО і триватиме до 31 січня 2019 року.

переглядів: 347
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.46506 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua