МЕНЮ


17:55

Желаете подарить цветы человеку, который находится за границей? Воспользуйтесь услугами компании Flowers UA.

переглядів: 250
14:07

Громадська організація «Спілка ромської інтелігенції» за підтримки Європейського Союзу реалізує в Кіровоградській області проект щодо практичної інформаційної, адвокатської допомоги ромському населенню в реалізації законного права на документування, житло, розвиток національної культури, а головне – на посилення зв’язків з місцевою владою задля вирішення наявних проблем.

переглядів: 216
12:57

Представники громадської організації «Спілка ромської інтелігенції» 17 січня 2019 року взяли участь у робочій зустрічі з начальником Фортечного районного відділу в місті Кропивницькому Управління Державної міграційної служби в Кіровоградській області Людмилою Кондратенко.

переглядів: 362
12:11

Как правильно выбрать светодиодное освещение, на что обращать внимание. Особенности, разновидности и характеристики приборов.

переглядів: 251
11:11

Лечение в санатории очень популярный вид отдыха в последние десятилетия. Это и не удивительно. Молодое население все больше внимание уделяет своему здоровью и старается за ним следить

переглядів: 251
08:21

Когда происходит подбор кухонных стульев, часто ради рациональности приходится жертвовать эстетичностью и удобством.

переглядів: 237
11:42

Нестійкі погодні умови — відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на дахах будинків, балконах і на великих деревах — сприяють активному утворенню бурульок.

переглядів: 256
15:47

Результати третьої публічної консультації, яка у Кропивницькому проводиться в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного демократичного інституту (NDI), оголосив у міській раді регіональний координатор «Активної Громади Кіровоградщини» Анатолій Стоян.

переглядів: 388 / коментарі (1)
14:39

Постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку погодила зміни до рішення міської ради «Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік» на засіданні 15 січня.

переглядів: 358
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.46588 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua