МЕНЮ


15:22

Ну от і роздержавилися. Тобто стали самостійними. Міська рада більше не є засновником нашого видання. Відчуття двояке. З одного боку, цього так довго прагнули журналісти. Ковток Свободи, який розпирав груди у часи ранньої Незалежності, змінювався часом періодом жорсткого контролю і цензури. З іншого боку – економічні реалії останнього двадцятиліття завжди ставили незалежну пресу на межу виживання, а то й банкрутства.

переглядів: 550
15:13

Секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді підтримав думку міського голови Андрія Райковича щодо необхідності регулярного щомісячного розгляду земельних питань на сесійних засіданнях міської ради.

переглядів: 417
15:05

Погода продовжує екзаменувати кропивницьких комунальників. За прогнозами синоптиків, на Кропивницький знову очікує негода: сніг, дощ, ожеледиця. Тому на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович закликав керівників усіх комунальних служб ретельно підготуватися до несприятливих умов, щоб і техніка, і працівники були готові вчасно реагувати на зміну погоди.

переглядів: 415
15:02

Тролейбуси перебувають на базі КП «Електротранс» і проходять необхідну технічну підготовку до роботи на маршрутах. Про це повідомив в.о. заступника міського голови Олександр Вергун.

переглядів: 1029
14:53

Протягом минулого року міська влада придбала для дітей-сиріт на вторинному ринку житла 11 квартир. На це з обласного бюджету як субвенція міському надійшло понад чотири мільйони 760 тисяч гривень. Таким чином йде поступове забезпечення житлом цієї соціально вразливої категорії молоді. Про те, як це вдалося зробити, розповіла начальник управління з питань захисту прав дітей міської ради Тетяна Тимоховська

переглядів: 523
14:34

Щороку восьмого січня у Кропивницькому урочисто відзначається річниця визволення обласного центру від нацистських загарбників. Минуло 75 років відтоді, як війська Червоної армії переможно увійшли до тодішнього Кіровограда та визволили його від німецьких окупантів. Про те, які заходи відбудуться з нагоди цієї визначної дати, розповіла нашому кореспонденту заступник міського голови Наталія Дзюба.

переглядів: 605
14:11

Із кандидатом педагогічних наук викладачем української літератури Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка та головою обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Олександром Ратушняком ми знайомі ще з 90-х років минулого сторіччя, коли він був студентом.

переглядів: 364
13:53

Для нас, болгар та українців, святі рівноапостольні брати Кирило та Мефодій є первоучителями, святими, духовними кумирами. В 867 р. як посланці візантійського імператора з церковною місією до князівства Великої Моравії брати на своєму шляху випадково були присутніми на Церковному соборі у Венеції. На соборі прихильники тримовної догми (оскільки вирок Ісусу Христу було написано трьома мовами: грецькою, єврейською та латинською, то догматики стверджували, що християнська церковна служба та проповідь можуть проводитися лише на трьох мовах) нападають на братів, звинувачуючи їх у тому, що вони діють проти канонів, проводячи службу на четвертій, слов’янській мові. Святий Кирило так відповідає на це: «Сонце світить однаково для всіх. Бог посилає дощ однаково для всіх. Кожен народ повинен мати свою мову, щоб нею славити ім’я Господа!» Цей вислів другої половини IX ст. стає революційним на століття наперед. Хто ж тоді ці нахаби, які в XXI столітті заперечують право 50-мільйонного українського народу (в Україні, в РФ та цілому світі) проводити богослужіння та проповіді рідною мовою?

переглядів: 432
pgt 0.49934 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua