МЕНЮ


16:01

Безперечно, головною подією перших днів нового року стало вручення Вселенським Патріархом Варфоломієм Томосу про автокефалію Православної Церкви України (ПЦУ) новообраному предстоятелю помісної церкви Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію. Польоти до Стамбула напередодні Різдва значної частини українського бомонду засвідчили бажання багатьох бути причетними до цієї епохальної події. Хто не поїхав, відзначився у фейсбуці чи твіттері. В основному – позитивно. Крім православних рашистів, на кшталт Новинського, Бойка, Вілкула тощо.

переглядів: 364
15:54

8 січня Кропивницький відзначив 75-річчя визволення від нацистських загарбників. Для усіх жителів обласного центру це особливий день. 75 років тому після чотирьох діб напружених боїв воїни 2-го Українського фронту звільнили місто від нацистської окупації.

переглядів: 408
14:53

У Кропивницькому маршрут громадського транспорту стане більш зручним для мешканців.

переглядів: 448
14:39

Дозвіл на встановлення пам’ятної дошки на честь почесного громадянина міста, ветерана ОУН-УПА, багаторічного політв’язня радянських концтаборів Семена Климовича Сороки погодив виконавчий комітет міської ради Кропивницького. Ініціатором цього стало обласне Товариство політичних в’язнів та репресованих.

переглядів: 535
13:35

Одинадцятеро сиріт із Кропивницького у минулому році отримали омріяне власне житло. Міська влада за кошти субвенції з державного бюджету купила їм однокімнатні квартири – благоустроєні, з добротними ремонтами, автономним опаленням. Молоді люди щасливі, що тепер мають власний дах над головою, адже у декого з них є сім’ї, підростають діти. Тож житло стане для цієї молоді запорукою подальшого успішного життя.

переглядів: 466
13:08

З вимогою не позбавляти безкоштовного харчування у школах та дошкільних навчальних закладах дітей учасників АТО та Операції об’єднаних сил на площу перед міською радою Кропивницького восьмого січня прийшли колишні АТОвці, громадські активісти та дружини тих, хто зараз несе службу на сході країни, боронячи мир та спокій в Україні.

переглядів: 384
13:01


А заодно патріот, екстремал і революціонер

переглядів: 429
12:49

Звернення ініціативної групи «Першого грудня»

До своїх чергових виборчих випробувань Україна підходить з душевним сум’яттям. Душа людська прагне однозначності, а її нема.


переглядів: 313
12:32

Шукати в цій людині Робіна Гуда, Кармелюка чи якогось іншого Дубровського – не варто. Бандит-рецидивіст, уродженець бобринецьких хуторів Олекса Трохименко (Чумак) мав багатющий кримінальний досвід. Адже ще з часів наполеонівських війн почав його накопичувати. Будучи замолоду учасником зарубіжних походів російської армії, набрався й «імпортних» знань такого профілю. Коли ж у вісімдесятилітньому віці до кінця життя міцно «сів» в одеську буцегарню, його потягнуло на спогади і на «теорію» – ділитися специфічними знаннями з молодими-зеленими слухачами. Ось і організував там щось на зразок профільних курсів. Його «студенти» із задоволенням слухали лекції «професора». Трохименко досконало знав методики крадіжок, грабежів, розбійних нападів, давав настанови до планування таких операцій та навчав прийомам рукопашного бою. Гірше справлявся з подачею матеріалів про кишенькові крадіжки, відмикання сейфів, афери. Тут покладався не стільки на власний досвід, скільки на здобутки колег, хоча зі своїми фізичними параметрами міг би й сам сейфик розкурочити. Знав безліч дрібних хитрощів бандитського промислу. Як, наприклад, з допомогою мурах вивести написи з документів, зробити з тютюнової самокрутки бікфордів шнур, витягти монету з церковної дароносиці на морозі змоченою ниткою на дротині. Крім того вів бесіди організаційного змісту, в яких намагався прищеплювати у злочинному середовищі корпоративні догми й правила так званого злодійського кодексу честі. За більш ніж десятилітній термін Чумакового викладання в’язничний «університет» дав сотні «випускників». Тюремники крізь пальці дивилися на дідову педагогіку.

переглядів: 364
1 2 »
pgt 0.49023 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua