МЕНЮ


15:47

Результати третьої публічної консультації, яка у Кропивницькому проводиться в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного демократичного інституту (NDI), оголосив у міській раді регіональний координатор «Активної Громади Кіровоградщини» Анатолій Стоян.

переглядів: 455 / коментарі (1)
14:39

Постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку погодила зміни до рішення міської ради «Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік» на засіданні 15 січня.

переглядів: 437
12:28

Призначення пенсій по інвалідності військовослужбовцям можливо здійснювати як за нормами Закону України “Про загальнообов’язкове державне страхування”, так і за нормами Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

переглядів: 457
09:24

Громадська організація «Спілка ромської інтелігенції» за підтримки Європейського союзу втілює в області проект інформаційної, адвокатської допомоги ромському населенню в реалізації їхнього права на документування, житло, розвиток національної культури, на посилення зв’язків з місцевою владою.

переглядів: 454
pgt 0.41146 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua