МЕНЮ


19:24

Популярна українська торговельна мережа своїм пріоритетом бачить швидкість обслуговування та зручність для своїх клієнтів

переглядів: 306
17:55

Желаете подарить цветы человеку, который находится за границей? Воспользуйтесь услугами компании Flowers UA.

переглядів: 348
14:07

Громадська організація «Спілка ромської інтелігенції» за підтримки Європейського Союзу реалізує в Кіровоградській області проект щодо практичної інформаційної, адвокатської допомоги ромському населенню в реалізації законного права на документування, житло, розвиток національної культури, а головне – на посилення зв’язків з місцевою владою задля вирішення наявних проблем.

переглядів: 279
12:57

Представники громадської організації «Спілка ромської інтелігенції» 17 січня 2019 року взяли участь у робочій зустрічі з начальником Фортечного районного відділу в місті Кропивницькому Управління Державної міграційної служби в Кіровоградській області Людмилою Кондратенко.

переглядів: 433
12:11

Как правильно выбрать светодиодное освещение, на что обращать внимание. Особенности, разновидности и характеристики приборов.

переглядів: 457
11:11

Лечение в санатории очень популярный вид отдыха в последние десятилетия. Это и не удивительно. Молодое население все больше внимание уделяет своему здоровью и старается за ним следить

переглядів: 327
08:21

Когда происходит подбор кухонных стульев, часто ради рациональности приходится жертвовать эстетичностью и удобством.

переглядів: 420
pgt 0.459 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua