МЕНЮ


13:28

Старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського (КОІППО), кандидат історичних наук Юрій Митрофаненко – людина відома і серед педагогів, і серед громадських активістів, і серед цивільних, військових і студентства. Його активна наукова й громадська діяльність привертає увагу багатьох, бо йому завжди є що сказати про минуле й сьогодення як нашого краю, так і України загалом.

переглядів: 911 / коментарі (2)
12:46

Cьогодні задовольняємося вже не високою літературою, а чимось на зразок Стівена Кінга, Мікі Спіллейна, Бориса Акуніна тощо. Але ж, коли вже так хочеться «адреналіну», чи не звернутися до своїх авторів, висвітлюючи постаті наших штучно забутих за радянської доби попередників. Скажімо, до «Чорного ворона» Василя Шкляра або до «Холодного яру» Юрія Горліса-Горського, де дія розгортається не десь там, а в Єлисаветграді, Новомиргороді, Розумівці, Чигирині, Кам’янці, ближніх і дальніх селах, у Чорному лісі, Круглику, Чутянському.

переглядів: 889
12:01

Соціальні проблеми краще попередити, аніж потім боротися з їх наслідками. Об’єднання зусиль влади та неурядових організацій зробить соціальну профілактику ефективнішою.

переглядів: 1013
11:32

Співпраця між батьками і школою – запорука кращої успішності учнів. Чимало дітей мають проблеми зі школою, бо батьки не зважають на їхні таланти та не підтримують їх. Проте уважні батьки можуть допомогти школі краще зрозуміти своїх дітей.

переглядів: 314
10:47

Під час зимових свят члени молодіжної ради Кропивницького щедрували у закладах громадського харчування обласного центру, щоб зібрати кошти і допомогти маленькому хлопчику одужати.

переглядів: 426
pgt 0.53867 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua