МЕНЮ


09:51

Дорогі земляки!

Я маю велику честь бути причетним до будівництва Храму Успіння Пресвятої Богородиці.
Я пишаюся цим, бо на своєму віку посадив сотні дерев, маю гарних, вихованих дітей і онуків, створив одне з кращих в Україні виробництв і збудував Храм.


переглядів: 912
09:47

Вночі 23 січня Кропивницький накрив потужний циклон. Упродовж всього дня йшов сильний сніг, здійнялася хуртовина, утворювалися снігові замети та ожеледиця на дорогах. Пориви вітру сягали 15 – 20 метрів на секунду. Ускладнення погодних умов відповідало другому рівню небезпеки – помаранчевому.

переглядів: 703
09:40

Основні завдання нинішнього року для виконавчих органів міської ради Кропивницького стали головною темою робочої наради міського голови Андрія Райковича з керівниками ключових управлінь і відділів міської ради.

переглядів: 774
09:30

З нагоди 80-річчя утворення Кіровоградської області відзнакою міської ради Кропивницького та її виконавчого комітету «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено члена громадської спілки «Патріот» учасника антитерористичної операції Віктора Колінька та проректора з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка доктора філологічних наук професора Сергія Михиду. Таке рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету.

переглядів: 803
09:18

Ознайомитися із позицією Андрія Райковича щодо необхідності переходу прихожан храму Успіння Пресвятої Богородиці, який побудований його ж коштом у парку імені Крючкова, що на Новомиколаївці, читачі мали змогу, прочитавши його звернення на першій шпальті. Позиція обґрунтована, логічна і патріотична. Адже багато людей, які щиро вірують у Бога, віддавали перевагу церквам московського патріархату лише тому, що притикалися на предмет канонічності/неканонічності церков УПЦ Київського Патріархату та УАПЦ. І ось ця перешкода усунута. Багатолітні спроби отримати Томос і схвалення Вселенського синоду, тобто представників усіх православних канонічних церков, увінчалися успіхом саме зараз. Бог почув молитви українців.

переглядів: 887
09:07

Хочу наголосити на тому, що митрополит УПЦ МП Іоасаф у своїх промовах до мирян веде антидержавницьку і антиукраїнську пропаганду, наголошує на тому, що в Україні зараз ведеться геноцид проти народу! Вкладає в голови людям інформацію, що зараз нібито силою відбирають у громад храми, а мирян виганяють на вулицю!

переглядів: 822
pgt 0.41221 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua