МЕНЮ


12:49

Звернення ініціативної групи «Першого грудня»

До своїх чергових виборчих випробувань Україна підходить з душевним сум’яттям. Душа людська прагне однозначності, а її нема.


переглядів: 300
12:32

Шукати в цій людині Робіна Гуда, Кармелюка чи якогось іншого Дубровського – не варто. Бандит-рецидивіст, уродженець бобринецьких хуторів Олекса Трохименко (Чумак) мав багатющий кримінальний досвід. Адже ще з часів наполеонівських війн почав його накопичувати. Будучи замолоду учасником зарубіжних походів російської армії, набрався й «імпортних» знань такого профілю. Коли ж у вісімдесятилітньому віці до кінця життя міцно «сів» в одеську буцегарню, його потягнуло на спогади і на «теорію» – ділитися специфічними знаннями з молодими-зеленими слухачами. Ось і організував там щось на зразок профільних курсів. Його «студенти» із задоволенням слухали лекції «професора». Трохименко досконало знав методики крадіжок, грабежів, розбійних нападів, давав настанови до планування таких операцій та навчав прийомам рукопашного бою. Гірше справлявся з подачею матеріалів про кишенькові крадіжки, відмикання сейфів, афери. Тут покладався не стільки на власний досвід, скільки на здобутки колег, хоча зі своїми фізичними параметрами міг би й сам сейфик розкурочити. Знав безліч дрібних хитрощів бандитського промислу. Як, наприклад, з допомогою мурах вивести написи з документів, зробити з тютюнової самокрутки бікфордів шнур, витягти монету з церковної дароносиці на морозі змоченою ниткою на дротині. Крім того вів бесіди організаційного змісту, в яких намагався прищеплювати у злочинному середовищі корпоративні догми й правила так званого злодійського кодексу честі. За більш ніж десятилітній термін Чумакового викладання в’язничний «університет» дав сотні «випускників». Тюремники крізь пальці дивилися на дідову педагогіку.

переглядів: 333
12:18

На Святвечір щедрували та колядували учні й викладачі музичних шкіл Кропивницького. Такий захід, за словами начальника управління культури та туризму міської ради Анни Назарець, провели вперше. Діти передали дух Різдва, зі сцени в піснях бажаючи кропивничанам здоров’я, миру та святкового дива. Містяни залюбки підспівували та підтанцьовували юним артистам. Концерт тривав дві години. Після нього всі виконавці отримали солодкі подарунки від міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 291
12:11

8 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО і триватиме до 31 січня 2019 року.

переглядів: 416
11:31

15 лютого 2019 року в літературно-меморіальному музеї І. К. Карпенка-Карого відбудуться ХІІ обласні літературно-краєзнавчі Куценківські читання.

переглядів: 462
15:22

Ну от і роздержавилися. Тобто стали самостійними. Міська рада більше не є засновником нашого видання. Відчуття двояке. З одного боку, цього так довго прагнули журналісти. Ковток Свободи, який розпирав груди у часи ранньої Незалежності, змінювався часом періодом жорсткого контролю і цензури. З іншого боку – економічні реалії останнього двадцятиліття завжди ставили незалежну пресу на межу виживання, а то й банкрутства.

переглядів: 532
15:13

Секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді підтримав думку міського голови Андрія Райковича щодо необхідності регулярного щомісячного розгляду земельних питань на сесійних засіданнях міської ради.

переглядів: 395
15:05

Погода продовжує екзаменувати кропивницьких комунальників. За прогнозами синоптиків, на Кропивницький знову очікує негода: сніг, дощ, ожеледиця. Тому на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович закликав керівників усіх комунальних служб ретельно підготуватися до несприятливих умов, щоб і техніка, і працівники були готові вчасно реагувати на зміну погоди.

переглядів: 389
15:02

Тролейбуси перебувають на базі КП «Електротранс» і проходять необхідну технічну підготовку до роботи на маршрутах. Про це повідомив в.о. заступника міського голови Олександр Вергун.

переглядів: 992
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.48516 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua