МЕНЮ


11:32

Співпраця між батьками і школою – запорука кращої успішності учнів. Чимало дітей мають проблеми зі школою, бо батьки не зважають на їхні таланти та не підтримують їх. Проте уважні батьки можуть допомогти школі краще зрозуміти своїх дітей.

переглядів: 245
10:47

Під час зимових свят члени молодіжної ради Кропивницького щедрували у закладах громадського харчування обласного центру, щоб зібрати кошти і допомогти маленькому хлопчику одужати.

переглядів: 356
16:50

П’ятьма тролейбусами з автономним ходом поповнився парк електротранспорту кропивницького комунального підприємства «Електротранс». Незабаром ці машини виїдуть на маршрути.

переглядів: 461
15:47

Результати третьої публічної консультації, яка у Кропивницькому проводиться в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного демократичного інституту (NDI), оголосив у міській раді регіональний координатор «Активної Громади Кіровоградщини» Анатолій Стоян.

переглядів: 415 / коментарі (1)
15:42

П’ятнадцятого січня в прес-центрі кропивницького Центральноукраїнського бюро новин (CBN) відбулася зустріч єпископа Кропивницького і Голованівського Православної церкви України (ПЦУ) Марка з журналістами, під час якої той розповів про створення цієї церкви й надання їй Томосу (указу) про автокефалію.

переглядів: 335
14:39

Постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку погодила зміни до рішення міської ради «Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік» на засіданні 15 січня.

переглядів: 397
13:33

Ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ у Кропивницькому спокійна.

переглядів: 360
12:28

Призначення пенсій по інвалідності військовослужбовцям можливо здійснювати як за нормами Закону України “Про загальнообов’язкове державне страхування”, так і за нормами Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

переглядів: 414
11:10

Напередодні 65-річчя голови обласного осередку Національної спілки письменників України Василя Бондаря, яке він відзначив 15 січня, ми зустрілися з ним у затишному приміщенні обласної організації НСПУ на вулиці Віктора Чміленка. Майже півтори години розмови, протягом яких Василь Васильович згадував про минуле, розповідав про день сьогоднішній і задумане на завтра, минули непомітно, а почуте – до вашої уваги, шановні читачі.

переглядів: 459
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.49398 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua