МЕНЮ


18:12

Після сходження снігу комунальники почали ямковий ремонт доріг у Кропивницькому. Таке завдання поставив перед працівниками комунального підприємства «Універсал -2005» міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 843
17:06

27 лютого у міській раді Кропивницького відбулася інформаційна зустріч з потенційними авторами проектів “Громадського бюджету”.

переглядів: 932
16:54

У телевізорі – “Іванушкі Інтернешнл” і “Рукі ввєрх”, на радіо – “Мальчішнікі” і ще якась хрінь, а по місцевому телебаченню – “Наші... вітання”, з яких щодня ллється “Я – козачка твоя, я – дружина твоя...”. Що вдієш – важкі 90-ті.

переглядів: 896
16:13

Режисер і педагог, лауреат премії «Київська пектораль» заслужений діяч мистецтв України головний режисер обласного академічного українського музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького Євген Курман обійняв нинішню свою посаду у вересні 2012 року, приїхавши до тодішнього Кіровограда на запрошення обласної влади. Маючи значний постановочний досвід у багатьох театрах, зокрема режисера-постановника Донецького національного академічного музично-драматичного театру, корінний киянин за сім років роботи в Кропивницькому зріднився з театром корифеїв, який став для нього не просто одним з етапів професійного шляху, а театром, розвивати який він вважає за честь і високу нагороду.

переглядів: 1263
15:26

Чимало колег – працівників державних та комунальних ЗМІ – з нетерпінням чекали того часу, коли зможуть звільнитися від опіки своїх засновників, які, крім часто скупої фінансової підтримки, щедро наділяли вказівками та зауваженнями, що іноді межували із забороненою у нашій країні цензурою. Не секрет, багато хто й боявся цього процесу, небезпідставно сумніваючись, чи зможе вижити у такому вільному плаванні. Про це говорили не один рік, ждали зручного для усіх моменту, який так і не настав. Та однак процес триває. Хтось уже більш-менш впевнено стоїть на ногах і бачить перспективу для себе, інші тільки зробили перші кроки і ще не знають, чого очікувати. Аналіз і висновки буде зроблено пізніше. Але вже зараз очевидно: заручником неочікувано стала преса національних меншин.

переглядів: 999
14:58

Нову послугу – соціальну адаптацію, консультування та супровід інвалідів по зору першої групи – запроваджує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького.

переглядів: 938
14:17


Шановні депутати Верховної Ради України!
Ми щиро вдячні, що ви виявили небайдужість, принциповість, високу громадянську позицію і підтримали нашу ініціативу щодо перейменування міста Кіровограда на Кропивницький. Ось вже 2,5 року на мапі нашої держави існує українське місто, назва якого увібрала весь спектр географічної, етнічної, етнографічної та культурно-історичної приналежності, котра є символом боротьби українського народу за свободу, честь і гідність. Адже названа на честь фундатора українського професійного театру, видатного актора, режисера, драматурга і композитора Марка Лукича Кропивницького, який протягом життя боровся за самобутність нашої держави, її мову, культуру.

переглядів: 919
13:59

Кропивничанин Сергій Полонін 25 років тому відмовився від м‘яса, риби, яєць, молока, цукру. Їх він замінив кашами, овочами, фруктами та ягодами. Вирощує усе це пенсіонер на городі біля свого приватного будинку на Озерній Балці. Чи не найулюбленіша їжа Сергія Васильовича – гарбуз. Восени він зібрав черговий чималенький урожай гарбузів – близько двох тонн.

переглядів: 1104
20:36

Коли в магазині почуваєш себе, неначе вдома

переглядів: 974
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.37439 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua