МЕНЮ


17:16

Україна відзначила п’яті роковини трагічних подій, коли в Києві, на вулицях Інститутській та Грушевського, від куль снайперів загинули найкращі сини українського народу – герої Небесної сотні. Революція Гідності назавжди змінила нашу країну.

переглядів: 28
16:53

У міській раді Кропивницького стартувала звітна сесія за результатом виконання бюджетних галузевих програм соціально-економічного розвитку Кропивницького у 2018 році.

переглядів: 10
16:35

До міської ради Кропивницького минулого року надійшло 16051 звернення проти 19134 за аналогічний період 2017 року, тобто на 3083 звернення менше.

переглядів: 16
16:25

Спеціалісти комунального підприємства «Універсал-2005» розпочали відновлення дорожнього покриття у Кропивницькому. За інформацією заступника міського голови Олександра Вергуна, першочергово приділятиметься увага тим магістральним вулицям обласного центру, де після зими утворилися найпроблемніші ділянки на проїжджій частині, і дорогам, якими рухається громадський пасажирський транспорт.

переглядів: 19
15:52

Сенсорные моноблоки представляют собой относительно новую модель персональных компьютеров, все узлы которого компактно размещены в одном блоке. Известны они довольно с давних времён, первые экземпляры были представлены миру ещё в конце 20 века. С тех пор и до недавнего времени, они не получали широкого распространения. Всемирно известными и повсеместно востребованными они стали буквально вчера. Резкий скачок популярности объясняется внедрением жидкокристаллических экранов, благодаря которым удалось исключить былую громоздкость этих приборов, они уменьшились в габаритах и стали значительно тоньше.

переглядів: 7
14:09

З потеплінням та календарною весною на Кропивницький насувається новий сезон будівництва та ремонтів. Тим часом небувало рясні цьогоріч сніги нарешті йдуть з міста, залишаючи ями в асфальті та специфічний запах скандалу. З деяких мікрорайонів сміття не вивозили по три тижні.

переглядів: 9
12:55

У Кропивницькому на флагштоці перед міською радою замайорів новий червоно-чорний прапор визвольної боротьби українського народу. Символічно, що його підняли представники ветеранських організацій учасників АТО 20 лютого, в особливий день історії України.

переглядів: 11
12:12

У міській раді Кропивницького пройшла нарада під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова з керівниками міських осередків політичних партій щодо дотримання чинного законодавства під час підготовки та проведення чергових виборів президента України.

переглядів: 11
10:34

В одному з приміщень колишнього дитячого садка на вулиці Олени Теліги (колишня Тельмана), 75-г, там, де зазвичай ведуть прийом голови місцевих квартальних комітетів Новомиколаївки, з ініціативи депутата міської ради Кропивницького Віталія Пінчука та обласної організації Товариства Червоного Хреста запрацював банк одягу для нужденних. У майбутньому тут також можна буде отримати і продукти харчування.

переглядів: 13
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.42746 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua