МЕНЮ


08:45

Президент України Петро Порошенко до Дня соборності України та сторіччя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки відзначив високими державними нагородами кропивничан, які самовіддано долучилися до будівництва української держави. Серед нагороджених – тренер-викладач з плавання комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 міської ради міста Кропивницького заслужений працівник фізкультури та спорту України Олена Кузніцова. Вона отримала орден Княгині Ольги ІІ ступеня.

переглядів: 248
16:03

В наши дни особую популярность обрёл сайдинг под кирпич для отделки фасадов. Практичный и эффектный материал позволяет преобразить наружные стены зданий, создать оригинальный дизайн.

переглядів: 197
09:46

Предназначение гидроаккумуляторов весьма практично – это надежная защита от внезапных «гидроударов» в водоснабдительной системе. Также агрегат намного продлевает «жизнь» насосу, уменьшая постоянные включения и отключения. Такие манипуляции существенно экономят бюджет для оплаты коммунальных услуг, берегут саму систему.

переглядів: 171
11:53

Узимку виникають спалахи ботулізму. Чому саме взимку? Бо переважно саме в цей час люди вживають власноруч законсервовані продукти.

переглядів: 327
10:24

Купить посуду, сувенирные изделия, модели парусников и кораблей, часы и барометры в морском стиле можно онлайн.

переглядів: 176
09:09

Что же можно подарить любимой бабушке на 8 Марта. Топ самых оригинальных и полезных подарков.

переглядів: 196
13:57

На маршруті № 103 у Кропивницькому збільшено кількість комунальних автобусів.

переглядів: 267
13:33

Трохи більше мільйона гривень на місяць сплачуватиме орендар готелю «Київ», що знаходиться в Кропивницькому. (Зараз до міського бюджету як орендна плата надходять лише 10 тисяч гривень щомісяця.) Таке рішення стало можливим в результаті виграного судового позову міської ради до колективного підприємства «Центр-готель», яке і орендує приміщення готелю «Київ» з 8 вересня 1994 року. В 2009 році, коли первинний договір оренди закінчився, його продовжили до 2024-го на тих же умовах.

переглядів: 269
13:09

Проект Громадського бюджету (бюджету участі), запроваджений міською радою сьомого скликання вперше у 2017 році, став невід’ємною частиною заходів усієї громади з поліпшення відкритого середовища, у якому проживаємо всі ми – і дорослі, і підлітки, і малеча. Десятки нових дитячих і спортивних майданчиків, невеличких скверів та зон відпочинку з’явилися на мапі міста завдяки ініціативі небайдужих громадян. Очолює координаційну раду з питання впровадження Громадського бюджету в місті Кропивницькому секретар міської ради Андрій ТАБАЛОВ.

переглядів: 270
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.38435 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua