МЕНЮ


14:41

29 січня українці вшановують учасників події 1918 року – бою під Крутами, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Цього дня у Кропивницькому біля пaм’ятної дошки брaтaм Шульгиним містяни вшaнувaли пaм’ять зaгиблих Героїв у бою під Крутaми: до меморіалу поклали живі квіти та пов’язали жовто-блакитні стрічки. В урочистому мітингу взяли участь керівники області й міста, духовенство, військовослужбовці, активна громадськість та патріотична молодь обласного центру.

переглядів: 334
13:57

На маршруті № 103 у Кропивницькому збільшено кількість комунальних автобусів.

переглядів: 329
13:33

Трохи більше мільйона гривень на місяць сплачуватиме орендар готелю «Київ», що знаходиться в Кропивницькому. (Зараз до міського бюджету як орендна плата надходять лише 10 тисяч гривень щомісяця.) Таке рішення стало можливим в результаті виграного судового позову міської ради до колективного підприємства «Центр-готель», яке і орендує приміщення готелю «Київ» з 8 вересня 1994 року. В 2009 році, коли первинний договір оренди закінчився, його продовжили до 2024-го на тих же умовах.

переглядів: 331
13:09

Проект Громадського бюджету (бюджету участі), запроваджений міською радою сьомого скликання вперше у 2017 році, став невід’ємною частиною заходів усієї громади з поліпшення відкритого середовища, у якому проживаємо всі ми – і дорослі, і підлітки, і малеча. Десятки нових дитячих і спортивних майданчиків, невеличких скверів та зон відпочинку з’явилися на мапі міста завдяки ініціативі небайдужих громадян. Очолює координаційну раду з питання впровадження Громадського бюджету в місті Кропивницькому секретар міської ради Андрій ТАБАЛОВ.

переглядів: 335
12:53

Не віддавати ані п’яді чужої землі, схоже, твердо вирішили в Українській православній церкві (Московського патріархату) на Кіровоградщині, де тривають конфлікти через ініціативи переходу релігійних громад під юрисдикцію Православної церкви України, яка отримала автокефалію 15 грудня минулого року.

переглядів: 281
12:02

Прослухав відеозвернення міського голови м.Кропивницького Андрія Райковича, в якому він просить релігійну громаду храму Успіння Пресвятої Богородиці підтримати його ініціативу щодо передачі цієї культової споруди Православній Церкві України. Абсолютно розумію і підтримую Андрія Павловича. Адже саме його коштом храм і збудовано, а після того, як із рук Вселенського Патріарха митрополит Епіфаній отримав томос, єдину помісну православну церкву України треба реально будувати, зміцнювати, утверджувати. Це ж і справді, за великим рахунком, чинник нашої національної безпеки.

переглядів: 359
10:34

Перший помітний конфлікт після отримання Томосу і створення помісної Української православної церкви, не залежної від московського патріархату, стався у нашому місті. Ктитор храму Успіння Пресвятої Богородиці Андрій Райкович (міський голова Кропивницького) публічно заявив про своє бажання передати храм відродженій Українській церкві і закликав громаду підтримати його намір. Здається, усе просто: у нинішніх умовах фактичної війни з Росією деструктивна, яка руйнує нашу єдність, роль Московського патріархату має бути очевидною всім. І якщо раніше МП вдавалося пускати пил в очі міфічною канонічністю, то тепер ця фальшивка остаточно розвіяна Вселенським патріархом. Але, як виявилось і як й очікувалось, усе далеко не так просто.


переглядів: 624 / коментарі (2)
09:48

До Дня соборності України та сторіччя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки Президент України Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами кількох кропивничан. Зокрема, за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю директорові міського професійного духового оркестру Володимирові Соляру присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».


переглядів: 351
09:12

Селище Нове розташоване в мальовничому куточку і прекрасне в будь-яку пору року. Живуть тут працьовиті, мудрі, талановиті люди.


переглядів: 371
1 2 »
pgt 0.54675 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua