МЕНЮ


13:57

На маршруті № 103 у Кропивницькому збільшено кількість комунальних автобусів.

переглядів: 356
13:33

Трохи більше мільйона гривень на місяць сплачуватиме орендар готелю «Київ», що знаходиться в Кропивницькому. (Зараз до міського бюджету як орендна плата надходять лише 10 тисяч гривень щомісяця.) Таке рішення стало можливим в результаті виграного судового позову міської ради до колективного підприємства «Центр-готель», яке і орендує приміщення готелю «Київ» з 8 вересня 1994 року. В 2009 році, коли первинний договір оренди закінчився, його продовжили до 2024-го на тих же умовах.

переглядів: 370
13:09

Проект Громадського бюджету (бюджету участі), запроваджений міською радою сьомого скликання вперше у 2017 році, став невід’ємною частиною заходів усієї громади з поліпшення відкритого середовища, у якому проживаємо всі ми – і дорослі, і підлітки, і малеча. Десятки нових дитячих і спортивних майданчиків, невеличких скверів та зон відпочинку з’явилися на мапі міста завдяки ініціативі небайдужих громадян. Очолює координаційну раду з питання впровадження Громадського бюджету в місті Кропивницькому секретар міської ради Андрій ТАБАЛОВ.

переглядів: 354
12:02

Прослухав відеозвернення міського голови м.Кропивницького Андрія Райковича, в якому він просить релігійну громаду храму Успіння Пресвятої Богородиці підтримати його ініціативу щодо передачі цієї культової споруди Православній Церкві України. Абсолютно розумію і підтримую Андрія Павловича. Адже саме його коштом храм і збудовано, а після того, як із рук Вселенського Патріарха митрополит Епіфаній отримав томос, єдину помісну православну церкву України треба реально будувати, зміцнювати, утверджувати. Це ж і справді, за великим рахунком, чинник нашої національної безпеки.

переглядів: 399
11:55

Где можно интересно и с пользой отдохнуть весной в Украине.

переглядів: 266
11:24

На что обращать внимание, выбирая саженцы плодовых деревьев. Как их правильно высаживать, ухаживать и удобрять.

переглядів: 266
10:34

Перший помітний конфлікт після отримання Томосу і створення помісної Української православної церкви, не залежної від московського патріархату, стався у нашому місті. Ктитор храму Успіння Пресвятої Богородиці Андрій Райкович (міський голова Кропивницького) публічно заявив про своє бажання передати храм відродженій Українській церкві і закликав громаду підтримати його намір. Здається, усе просто: у нинішніх умовах фактичної війни з Росією деструктивна, яка руйнує нашу єдність, роль Московського патріархату має бути очевидною всім. І якщо раніше МП вдавалося пускати пил в очі міфічною канонічністю, то тепер ця фальшивка остаточно розвіяна Вселенським патріархом. Але, як виявилось і як й очікувалось, усе далеко не так просто.


переглядів: 648 / коментарі (2)
09:48

До Дня соборності України та сторіччя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки Президент України Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами кількох кропивничан. Зокрема, за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю директорові міського професійного духового оркестру Володимирові Соляру присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».


переглядів: 380
09:12

Селище Нове розташоване в мальовничому куточку і прекрасне в будь-яку пору року. Живуть тут працьовиті, мудрі, талановиті люди.


переглядів: 419
1 2 »
pgt 0.51604 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua