МЕНЮ


11:57

Електронні вказівники руху транспорту знову зайняли свої місця у центрі Кропивницького – навпроти скверу Центрального та біля готелю «Київ» і належно інформують пасажирів про час прибуття тролейбусів на зупинки.

переглядів: 278
10:32

Восени нинішнього року, а саме у вересні – жовтні, буде повністю реалізовано проект «Арка» – будівництво другого проїзду шляхопроводу під залізницею між вулицями Ельвоpті та Левитського у Кропивницькому. Металеву конструкцію вже замовлено і частково оплачено. Про це на прес-конференції повідомив начальник управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь.

переглядів: 284
09:51

Прийняття галузевих програм соціально-економічного розвитку міста на нинішній рік – це основний підсумок роботи депутатів міської ради, які 31 січня зібрались на перше пленарне засідання 14-ї сесії міської ради Кропивницького сьомого скликання.

переглядів: 322
09:31

Що сталося ввечері у четвер біля храму Успіння Пресвятої Богородиці, коли зупиняться потяги над стратегічною «аркою» на колишній вулиці Колгоспній у Кропивницькому та хто відповість за купи невивезеного сміття на деяких вулицях міста, розповів очільник обласного центру Андрій Райкович.

переглядів: 311
09:19

У концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза 28 січня пройшов концерт програми «Музичні вечори в будинку родини Мейтусів». Саме в цьому приміщенні народився та провів свої дитячі роки наш видатний земляк Юлій Мейтус.

переглядів: 352
09:08

Виставка під такою назвою відкрилася в обласній універсальній науковій бібліотеці імені. Д. Чижевського.

переглядів: 262
08:59

Нинішнього року в номінації «Поезія» лауреатом обласної літературної премії імені Євгена Маланюка став одесит Олекса Різників – поет, прозаїк, просвітянин, правозахисник. Сьогодні він – гість нашого видання.


переглядів: 424
08:45

Президент України Петро Порошенко до Дня соборності України та сторіччя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки відзначив високими державними нагородами кропивничан, які самовіддано долучилися до будівництва української держави. Серед нагороджених – тренер-викладач з плавання комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 міської ради міста Кропивницького заслужений працівник фізкультури та спорту України Олена Кузніцова. Вона отримала орден Княгині Ольги ІІ ступеня.

переглядів: 379
pgt 0.54959 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua