МЕНЮ


13:46

13 лютого міський голова Кpопивницького Андpій Pайкович пpоінспектував хід pеконстpукції новітнього центpу надання соціальних й адміністpативних послуг.

переглядів: 250
13:25

Допомогти вчителям фізики Кіровоградської області професійно зростати, дати їм можливість обмінятися досвідом, окреслити поточний стан природничої освіти та спланувати її подальший розвиток був покликаний освітній форум вчителів фізики - 2019 «Сучасна лабораторія фізики – перехід на профільний рівень сучасної школи», який відбувся 13 лютого у приміщенні науково-виробничого підприємства «Радій».

переглядів: 206
13:13

Цього тижня, 13 лютого, у конференц-залі ресторану «Зірка» голова громадської організації «Юридична клініка для малого та середнього бізнесу» Максим Березкін презентував широкому загалові однойменний сайт (www.lawmsb.com.ua), завдання якого – захист інтересів підприємців Кіровоградщини.

переглядів: 222
12:19

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за поданням громадських організацій шість сімей загиблих учасників бойових дій в Республіці Афганістан отримають від міської влади грошову допомогу – по п’ять тисяч гривень кожна. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради Кропивницького.

переглядів: 228
12:08

Ордер на однокімнатну квартиру отримала мешканка Кропивницького Тамара Перетяк.

переглядів: 230
11:33

Одним із дієвих механізмів реалізації державної політики у сфері енергоефективності та енергозбереження, залучення інвестицій у термомодернізацію закладів бюджетної сфери, яка впроваджується у Кропивницькому, є енергосервіс ЕСКО.

переглядів: 345
10:51

Вирішили земельні питання та заслухали звіти голів постійних депутатських комісій народні обранці на другому засіданні 14-ї сесії міської ради Кропивницького, яке відбулось 7 лютого.

переглядів: 234
10:26

Євромайдан та подальша прихована, а згодом уже й відверта агресія Росії проти України стали каталізатором появи по всій нашій країни людей, які за покликом серця й совісті взяли участь у відстоюванні євроінтеграційних прагнень українців та захисті держави, а також забезпеченні необхідним євромайданівців і нашої армії. Продовжують це робити вони й зараз. Однією з них у Кропивницькому є Тетяна Бородіна, яка й до 2013 року не була пасивною спостерігачкою за громадсько-політичним життям нашого міста, а відтоді стала одним з найактивніших його учасників. Ця діяльність певним чином визначила теперішню її посаду й місце роботи – тимчасовий виконувач обов’язків завідувача виробництва їдальні третього окремого полку спеціального призначення ім. Святослава Хороброго, в окремому затишному приміщенні якої й відбулася неквапна розмова з нею.

переглядів: 322
09:58

– О, то ще та історія!!! Одеське КГБ, де я двічі сидів під слідством, було на вулиці Бебеля. Коли її перейменували, вернули стару назву Єврейська, колишні кагебісти почали свої листи адресувати на вулицю Грибоєдова, бо їхня будівля стояла на розі цих вулиць. Це, звичайно ж, розсердило Гурвиця, який страшенно ненавидів комуністів і кадебістів, і він блискавично перейменовує ту вулицю на Романа Шухевича. Я був свідком одного разу, як Едуард Гурвиць розповідав цю історію хористам з Івано-Франківська. Вони йому аплодували.

переглядів: 255
1 2 »
pgt 0.51061 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua