МЕНЮ


14:09

З потеплінням та календарною весною на Кропивницький насувається новий сезон будівництва та ремонтів. Тим часом небувало рясні цьогоріч сніги нарешті йдуть з міста, залишаючи ями в асфальті та специфічний запах скандалу. З деяких мікрорайонів сміття не вивозили по три тижні.

переглядів: 183
12:55

У Кропивницькому на флагштоці перед міською радою замайорів новий червоно-чорний прапор визвольної боротьби українського народу. Символічно, що його підняли представники ветеранських організацій учасників АТО 20 лютого, в особливий день історії України.

переглядів: 228
12:12

У міській раді Кропивницького пройшла нарада під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова з керівниками міських осередків політичних партій щодо дотримання чинного законодавства під час підготовки та проведення чергових виборів президента України.

переглядів: 210
10:34

В одному з приміщень колишнього дитячого садка на вулиці Олени Теліги (колишня Тельмана), 75-г, там, де зазвичай ведуть прийом голови місцевих квартальних комітетів Новомиколаївки, з ініціативи депутата міської ради Кропивницького Віталія Пінчука та обласної організації Товариства Червоного Хреста запрацював банк одягу для нужденних. У майбутньому тут також можна буде отримати і продукти харчування.

переглядів: 222
09:41

166 років тому, 19 лютого 1851 року, в Києві народився Яків Шульгин – український історик, педагог, громадсько-культурний діяч.
Родові коріння Шульгиних проросли на козацькому ґрунті Приінгулля, де їхній предок сотник Шульга заснував зимівник, нащадки брали участь у розбудові поселення Поділ на берегах Інґулу. “Дід батька був військовий, трохи розбагатів, здобув, як офіцер, дворянство та й від того часу став Шульгиним”, – писав опісля Яків Миколайович...

переглядів: 268
pgt 0.45967 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua