МЕНЮ


15:12

Передвиборчий час – найгарячіший для політиків. Мав би бути захопливо-інтригуючим і для нас, виборців, адже вирішується не тільки їхнє, у першу чергу – наше майбутнє. Але, на жаль, ця наповратлива агітація викликає здебільшого несприйняття і відразу, бо триває змагання не свіжих ідей і проривних думок, не прагнення вивести країну із злиднів та зневіри, а брехні, цинізму, фальші, підкупу. І ми наскільки звиклися з такою реальністю, що крізь неї вже фактично не можливо пробитися чомусь справжньому і прогресивному. Чому так?

переглядів: 889
14:47

У міській раді Кропивницького розробили і запустили інвестиційний веб-портал. Розроблений за найсучаснішими технологіями сайт презентували журналістам на прес-конференції заступник міського голови Андрій Паливода і директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради Маріанна Морква.

переглядів: 1105
14:02

У нинішньому році, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького, прийнятого у грудні 2018 року, визначено 12 закладів бюджетної сфери для закупівель енергосервісу та розраховано базовий рівень споживання тепла по кожному з них. Вісім дошкільних начальних закладів, дві загальноосвітні школи, а також два медзаклади пройдуть тепломодернізацію за рахунок укладання енергосервісних договорів.

переглядів: 995
13:17

Чому питання нормативно-грошової оцінки землі, яке викликало буквально шквал емоцій у бізнесовому середовищі обласного центру, порушено саме у нинішньому році? Чому власники земельних ділянок не погоджуються з новими розрахунками cплати земельного податку і плати за оренду землі? Чому херсонська фірма визначає нормативи плати за землю, адже її представники не знають специфіки Кропивницького? На ці та інші запитання відповів заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 2503
12:42

Музикознавець, геральдист, громадський діяч, директор музею музичної культури імені Кароля Шимановського, виконавець фольклору в автентичній манері, учасник міжнародного фольклористичного колективу Virtual Village ensemble («Віртуальне село») та співкерівник фольклористичного колективу «Млиночок», викладач і голова об’єднання поляків Кіровоградщини «Полонія» імені Кароля Шимановського, організатор музичних фестивалів та відомий ще у кількох іпостасях кропивничанин Олександр Полячок – відома особистість не лише в нашому місті. Зважаючи на його багатогранність, розмова з ним вийшла довгою й розлогою.

переглядів: 1375 / коментарі (1)
11:33

Володимир Панченко – постать знакова не лише у нашому місті, а й у всеукраїнському інтелектуальному та громадському просторі. Кожна зустріч з ним наповнена відкриттями, знаннями, осяяннями, які він невтомно шукає і знаходить у безмежжі історії української літератури, що, за його словами, завжди вабить його. Відомий літературознавець цього разу презентував у Кропивницькому свою нову книгу «Повість про Миколу Зерова», яка вийшла у видавництві «Дух і літера» наприкінці минулого року.

переглядів: 1026
10:45

Одна з найяскравіших культурницьких подій року відбулася в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна – вручення обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка, талановитого архітектора, одного з творців сучасного історичного центру нашого міста.

переглядів: 914
09:14

Більше двадцяти років тому Григорій Ключка перебрався з облавсного центру на дачу. Там, у селі Мальовничому (за кільканадцять кілометрів від Кропивницького), немає електрики, а все його населення – Ключка і ще кілька сімей таких же дачників (корінних жителів не залишилося – повмирали, повиїжджали). Але Григорію таке життя подобається.

переглядів: 1010
16:51

Нормативна грошова оцінка землі у Кропивницькому – тема, що викликала великий суспільний резонанс та стала предметом детального обговорення у бізнес-середовищі міста. Вже кілька тижнів триває активний діалог міської влади і підприємців, щоб вся діяльність у сфері землевпорядкування на території обласного центру відбувалася публічно і прозоро, а нарахування і справляння плати за землю здійснювалися справедливо.

переглядів: 980
1 2 3 4 »
pgt 0.37296 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua