МЕНЮ


16:02

Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначатимуть 17 березня, минулої середи всіх комунальників Кропивницького урочисто вітали на площі перед міською радою.

переглядів: 31
15:23

На квартирному обліку в міській раді Кропивницького нині перебувають 3109 сімей та осіб, які потребують поліпшення житлових умов. У загальній черзі – 2618 родин. З огляду на те, що у місті готується до введення в експлуатацію 54-квартирний житловий будинок – перша новобудова за останніх кілька десятиліть, всім кропивничанам, які перебувають на обліку, слід оновити документи та підтвердити своє право на отримання житла. Про це на публічному представленні інформації за бюджетними програмами за 2018 рік повідомила керуюча справами міської ради Альвіна Бондаренко.

переглядів: 112
14:17

Понад 16 тисяч звернень надійшло до відділу звернень громадян міської ради Кропивницького протягом минулого року. Позитивно вирішено 5858. По 9794 зверненнях надано роз’яснення працівниками виконавчих органів міської ради. Про це повідомила журналістам керуюча справами міської ради Альвіна Бондаренко під час публічного звіту щодо роботи у 2018 році підпорядкованих їй структурних підрозділів.

переглядів: 113
13:10

До директора Кіровоградського обласного художнього музею Тетяни Ткаченко-Суханової звернулась Людмила Філюкова – дружина відомого актора Кіровоградського обласного музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького Юрія Жеребцова. Родина потребує фінансової допомоги для лікування артиста.

переглядів: 118
12:15

Міська влада Кропивницького взяла під пильний контроль питання виконання норм законодавства України у сфері праці.

переглядів: 124
10:12

Очільник Кіровоградського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Олег Соколовський у спортивних колах відомий як досвідчений керівник і тренер. Про це свідчать і особисті його нагороди, і досягнення спортсменів, яких він тренує та якими опікується.

переглядів: 124
09:03

Ця книга, видана більше десяти років тому, могла б стати своєрідною сенсацією. І хоча тираж вказаний немалий – десять тисяч, про неї не говорять у телевізійних ток-шоу чи на просвітницьких заходах. Все ж факти, здобуті автором, не можуть не зацікавити тих, кому не байдужі життя та творчість Тараса Шевченка, 205-річчя якого Україна відзначає у нинішньому березні. Здається, про нього уже написані томи й томи, що нового можна розгледіти через цю товщу років і класичних досліджень? Але якщо ви читали про Тараса Григоровича не лише академічні словники, а навіть шевченкознавчу працю Павла Зайцева, однак у науково-популярному нарисі «Великий рід великої людини» Сергія Чаніна на вас чекають несподіванки та відкриття.

переглядів: 122
14:26

У сповнений сонячного світла перший день весни в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна було презентовано виставку та тематичний буклет «Українське бароко у витинанках Ольги Коломієць» в рамках нового мистецького проекту серії виставок «Лауреати обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка», який має на меті популяризацію творчості художників – лауреатів премії у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». І це символічно, адже весна – пора відродження природи, а з ним і нових починань.

переглядів: 63
13:12

Квітами та подарунковими сертифікатами напередодні жіночого свята весни привітали дружин і матерів загиблих та полонених учасників АТО та ОСС міський голова Кропивницького Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов. Урочистості відбулись в обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.Л. Кропивницького.

переглядів: 247
1 2 3 »
pgt 0.4627 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua