МЕНЮ


14:47

У міській раді Кропивницького розробили і запустили інвестиційний веб-портал. Розроблений за найсучаснішими технологіями сайт презентували журналістам на прес-конференції заступник міського голови Андрій Паливода і директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради Маріанна Морква.

переглядів: 1105
14:02

У нинішньому році, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького, прийнятого у грудні 2018 року, визначено 12 закладів бюджетної сфери для закупівель енергосервісу та розраховано базовий рівень споживання тепла по кожному з них. Вісім дошкільних начальних закладів, дві загальноосвітні школи, а також два медзаклади пройдуть тепломодернізацію за рахунок укладання енергосервісних договорів.

переглядів: 995
13:17

Чому питання нормативно-грошової оцінки землі, яке викликало буквально шквал емоцій у бізнесовому середовищі обласного центру, порушено саме у нинішньому році? Чому власники земельних ділянок не погоджуються з новими розрахунками cплати земельного податку і плати за оренду землі? Чому херсонська фірма визначає нормативи плати за землю, адже її представники не знають специфіки Кропивницького? На ці та інші запитання відповів заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 2503
12:06

Автоматизация ресторана без внедрения дорогостоящего оборудования. Понятный интерфейс программы, облачный сервис для всех заведений общественного питания.

переглядів: 668
14:24

Країни всього світу можна поділити за характером галузевої структури на декілька груп: аграрні, аграрно-індустріальні, індустріально-аграрні, індустріальні та постіндустріальні. В основі такої класифікації лежить структура зайнятості.

переглядів: 4467
12:19

Какие услуги предоставляет современный салон красоты. Преимущества и особенности посещения салона.

переглядів: 780
13:32

Щоб уникнути нещасних випадків від ураження електричним струмом, необхідно пам’ятати, що смертельно небезпечним є не тільки торкання, але й наближення до обірваних дротів і предметів, що проводять струм, ближче ніж за вісім метрів.

переглядів: 585
15:46

Чи відстоїть своє право громадськість Кропивницького виступати перед депутатами міської ради на початку сесійних засідань, а не наприкінці, як того хотіли народні обранці, вносячи зміни до регламенту роботи міської ради? Відстояла. Тож пленарне засідання 15-ї сесії міської ради 19 березня розпочалось із протестної акції підприємців, які працюють на ринку «Європейський». Вони вимагали від міської влади перевірити діяльність цього ринку і встановити, яким чином державна комісія прийняла об’єкт в експлуатацію.

переглядів: 556
10:37

Чотири з половиною роки проведуть у місцях позбавлення волі двоє братів, які протягом 2017 року промишляли у Кіровоградському районі і місті Кропивницькому крадіжками кутника з металевих опор високовольтних ліній електропередачі. Вирок районного суду проголошено 27 лютого 2019 року. Судом також задоволено позов на відшкодування завданих енергокомпанії збитків у сумі 195 тисяч гривень.

переглядів: 526
1 2 3 »
pgt 0.34716 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua