МЕНЮ


16:51

Нормативна грошова оцінка землі у Кропивницькому – тема, що викликала великий суспільний резонанс та стала предметом детального обговорення у бізнес-середовищі міста. Вже кілька тижнів триває активний діалог міської влади і підприємців, щоб вся діяльність у сфері землевпорядкування на території обласного центру відбувалася публічно і прозоро, а нарахування і справляння плати за землю здійснювалися справедливо.

переглядів: 893
15:46

Чи відстоїть своє право громадськість Кропивницького виступати перед депутатами міської ради на початку сесійних засідань, а не наприкінці, як того хотіли народні обранці, вносячи зміни до регламенту роботи міської ради? Відстояла. Тож пленарне засідання 15-ї сесії міської ради 19 березня розпочалось із протестної акції підприємців, які працюють на ринку «Європейський». Вони вимагали від міської влади перевірити діяльність цього ринку і встановити, яким чином державна комісія прийняла об’єкт в експлуатацію.

переглядів: 474
11:19

Український режисер кримсько-татарського походження Ахтем Сейтаблаєв давно став улюбленцем небайдужої до кіно публіки. Він – один з тих митців, про кого можна сказати – справжній. Стриманий і спокійний, та ніколи не приховує своєї позиції, позбавлений пози і показних амбіцій, але здібності і талан реалізовує у власних роботах, відомий і улюблений багатьма, але скромний і доступний. Минулого тижня Ахтем побував у нашому місті, провів кілька творчих зустрічей. Деякі його думки і цікаві деталі з розповідей про зняті фільми, можливо, привернуть увагу і ширшої аудиторії.

переглядів: 240
10:55

Напередодні Всесвітнього дня поезії у Кропивницькому, в літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого, на свій перший міський фестиваль «Антологія молодої поезії ІІІ тисячоліття» зібралися літератори, поети, журналісти, які люблять і цінують поезію.

переглядів: 301
10:37

Чотири з половиною роки проведуть у місцях позбавлення волі двоє братів, які протягом 2017 року промишляли у Кіровоградському районі і місті Кропивницькому крадіжками кутника з металевих опор високовольтних ліній електропередачі. Вирок районного суду проголошено 27 лютого 2019 року. Судом також задоволено позов на відшкодування завданих енергокомпанії збитків у сумі 195 тисяч гривень.

переглядів: 464
09:21

У художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна нещодавно презентовано виставку художніх робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Грані творчості» в рамках музейного молодіжного арт-проекту «Нова генерація», який передбачає влаштування персональних та колективних виставок, а також видання тематичних буклетів з мистецтвознавчими статтями та репродукціями творчих доробків.

переглядів: 237
pgt 0.45795 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua