МЕНЮ


14:47

У міській раді Кропивницького розробили і запустили інвестиційний веб-портал. Розроблений за найсучаснішими технологіями сайт презентували журналістам на прес-конференції заступник міського голови Андрій Паливода і директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради Маріанна Морква.

переглядів: 1055
14:02

У нинішньому році, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького, прийнятого у грудні 2018 року, визначено 12 закладів бюджетної сфери для закупівель енергосервісу та розраховано базовий рівень споживання тепла по кожному з них. Вісім дошкільних начальних закладів, дві загальноосвітні школи, а також два медзаклади пройдуть тепломодернізацію за рахунок укладання енергосервісних договорів.

переглядів: 949
13:17

Чому питання нормативно-грошової оцінки землі, яке викликало буквально шквал емоцій у бізнесовому середовищі обласного центру, порушено саме у нинішньому році? Чому власники земельних ділянок не погоджуються з новими розрахунками cплати земельного податку і плати за оренду землі? Чому херсонська фірма визначає нормативи плати за землю, адже її представники не знають специфіки Кропивницького? На ці та інші запитання відповів заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 2425
12:06

Автоматизация ресторана без внедрения дорогостоящего оборудования. Понятный интерфейс программы, облачный сервис для всех заведений общественного питания.

переглядів: 630
pgt 0.40198 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua