МЕНЮ


15:46

Чи відстоїть своє право громадськість Кропивницького виступати перед депутатами міської ради на початку сесійних засідань, а не наприкінці, як того хотіли народні обранці, вносячи зміни до регламенту роботи міської ради? Відстояла. Тож пленарне засідання 15-ї сесії міської ради 19 березня розпочалось із протестної акції підприємців, які працюють на ринку «Європейський». Вони вимагали від міської влади перевірити діяльність цього ринку і встановити, яким чином державна комісія прийняла об’єкт в експлуатацію.

переглядів: 441
11:19

Український режисер кримсько-татарського походження Ахтем Сейтаблаєв давно став улюбленцем небайдужої до кіно публіки. Він – один з тих митців, про кого можна сказати – справжній. Стриманий і спокійний, та ніколи не приховує своєї позиції, позбавлений пози і показних амбіцій, але здібності і талан реалізовує у власних роботах, відомий і улюблений багатьма, але скромний і доступний. Минулого тижня Ахтем побував у нашому місті, провів кілька творчих зустрічей. Деякі його думки і цікаві деталі з розповідей про зняті фільми, можливо, привернуть увагу і ширшої аудиторії.

переглядів: 203
10:55

Напередодні Всесвітнього дня поезії у Кропивницькому, в літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого, на свій перший міський фестиваль «Антологія молодої поезії ІІІ тисячоліття» зібралися літератори, поети, журналісти, які люблять і цінують поезію.

переглядів: 222
10:37

Чотири з половиною роки проведуть у місцях позбавлення волі двоє братів, які протягом 2017 року промишляли у Кіровоградському районі і місті Кропивницькому крадіжками кутника з металевих опор високовольтних ліній електропередачі. Вирок районного суду проголошено 27 лютого 2019 року. Судом також задоволено позов на відшкодування завданих енергокомпанії збитків у сумі 195 тисяч гривень.

переглядів: 423
09:21

У художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна нещодавно презентовано виставку художніх робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Грані творчості» в рамках музейного молодіжного арт-проекту «Нова генерація», який передбачає влаштування персональних та колективних виставок, а також видання тематичних буклетів з мистецтвознавчими статтями та репродукціями творчих доробків.

переглядів: 188
16:02

Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначатимуть 17 березня, минулої середи всіх комунальників Кропивницького урочисто вітали на площі перед міською радою.

переглядів: 250
15:23

На квартирному обліку в міській раді Кропивницького нині перебувають 3109 сімей та осіб, які потребують поліпшення житлових умов. У загальній черзі – 2618 родин. З огляду на те, що у місті готується до введення в експлуатацію 54-квартирний житловий будинок – перша новобудова за останніх кілька десятиліть, всім кропивничанам, які перебувають на обліку, слід оновити документи та підтвердити своє право на отримання житла. Про це на публічному представленні інформації за бюджетними програмами за 2018 рік повідомила керуюча справами міської ради Альвіна Бондаренко.

переглядів: 453
14:17

Понад 16 тисяч звернень надійшло до відділу звернень громадян міської ради Кропивницького протягом минулого року. Позитивно вирішено 5858. По 9794 зверненнях надано роз’яснення працівниками виконавчих органів міської ради. Про це повідомила журналістам керуюча справами міської ради Альвіна Бондаренко під час публічного звіту щодо роботи у 2018 році підпорядкованих їй структурних підрозділів.

переглядів: 436
13:10

До директора Кіровоградського обласного художнього музею Тетяни Ткаченко-Суханової звернулась Людмила Філюкова – дружина відомого актора Кіровоградського обласного музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького Юрія Жеребцова. Родина потребує фінансової допомоги для лікування артиста.

переглядів: 338
« 1 2 3 4 »
pgt 0.46708 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua