МЕНЮ


14:18

Понад п’ятдесят композицій дитячої творчості, які захоплюють безпосередністю і відвертістю сприйняття світу, представив у Кропивницькому, в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, відділ образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв на виставці «Барвистий калейдоскоп» у рамках музейного проекту «Галерея дитячої творчості».

переглядів: 1054
13:57

Крізь життєві шторми до професійного успіху

переглядів: 996 / коментарі (1)
12:40

Щороку напередодні чорнобильських днів, 26 квітня та 14 грудня, школярі Кропивницького пишуть твори, присвячені ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема й своїм рідним. Написала його й учениця 9-Б класу кропивницького колегіуму Ярослава Рева – про свого дідуся Михайла Мохонька:

переглядів: 1163
11:29

Кропивницький має стати привабливим для туристів. Такий напрям розвитку туристичної галузі визначила для себе пріоритетним міська влада. Підтримали його і учасники “круглого столу” «Моє місто», організованого управлінням містобудування та архітектури міської ради з нагоди відзначення в Україні Дня пам’яток історії та культури і Міжнародного дня пам’яток та визначних місць.

переглядів: 762
10:15

Рішення про надання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету шістдесятьом учасникам АТО та операції об’єднаних сил прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького 23 квітня.

переглядів: 791
09:08

Наймасштабніший некомерційний фестиваль пісні й танцю вже 11-й рік поспіль організовує у Кропивницькому культуpнo-мистецький фoнд «Пеpспектива».

переглядів: 889
16:51

16 квітня міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час спілкування з медиками лікарні швидкої медичної допомоги визначив пріоритетні завдання, які має реалізувати управління охорони здоров’я міськради у 2019 році. Цей напрямок складний, але був і лишається одним з пріоритетних в роботі Андрія Райковича. І це не лише гучні слова, адже за 2015 – 2018 роки у Кропивницькому в модернізацію медичної галузі вкладено чимало: запрацювали капітально відремонтовані пологовий будинок та відділення консервативної гінекології, що в ньому розташоване, інсультний, хоспісний, гемодіалізний центри, сучасне дитяче інфекційне відділення в ЦМЛ на Фортечних валах – комфортне, боксоване, тепле, також у місті тепер є кілька нових сучасних амбулаторій. Медичні заклади отримали вартісне обладнання на десятки мільйонів гривень.

переглядів: 777
12:04

Знищення дерев чи їх санітарне обрізання? Що відбувається протягом кількох років у Кропивницькому із зеленими насадженнями? Такі питання нині ставлять перед собою керівники міста, депутати міської ради, громадські активісти, ті, хто постійно доглядає зелені насадження.

переглядів: 1215
1 2 3 4 »
pgt 0.34909 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua