МЕНЮ


14:18

Понад п’ятдесят композицій дитячої творчості, які захоплюють безпосередністю і відвертістю сприйняття світу, представив у Кропивницькому, в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, відділ образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв на виставці «Барвистий калейдоскоп» у рамках музейного проекту «Галерея дитячої творчості».

переглядів: 1055
12:40

Щороку напередодні чорнобильських днів, 26 квітня та 14 грудня, школярі Кропивницького пишуть твори, присвячені ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема й своїм рідним. Написала його й учениця 9-Б класу кропивницького колегіуму Ярослава Рева – про свого дідуся Михайла Мохонька:

переглядів: 1164
10:15

Рішення про надання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету шістдесятьом учасникам АТО та операції об’єднаних сил прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького 23 квітня.

переглядів: 791
09:08

Наймасштабніший некомерційний фестиваль пісні й танцю вже 11-й рік поспіль організовує у Кропивницькому культуpнo-мистецький фoнд «Пеpспектива».

переглядів: 889
09:13

Среди жилых комплексов Одессы выделяется новостройка на Неделина. Это клубный дом с полностью отделанными квартирами и прекрасной социальной инфраструктурой.

переглядів: 301
11:14

З появою тепла мешканці приватного сектору, дачники розпочали активно спалювати суху траву, залишки листя й інше сміття. На перший погляд добрі наміри людей мають згубні наслідки як для довкілля, так і для життя та здоров’я людей.

переглядів: 1336
11:17

Невзирая на тотальную компьютеризацию, офисная бумага А4 – это один из неотъемлемых элементов любого рабочего процесса не только в офисах, но и в государственных учреждениях, а также дома.

переглядів: 461
12:04

Знищення дерев чи їх санітарне обрізання? Що відбувається протягом кількох років у Кропивницькому із зеленими насадженнями? Такі питання нині ставлять перед собою керівники міста, депутати міської ради, громадські активісти, ті, хто постійно доглядає зелені насадження.

переглядів: 1216
1 2 3 4 »
pgt 0.33512 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua