МЕНЮ










17:37

Музична школа імені Генріха Нейгауза у Кропивницькому відзначила 85 років від дня свого заснування. У 1933 році наказом Єлисаветградського відділу народної освіти була відкрита перша державна дитяча художньо-музична студія. На 50-річний ювілей школі присвоїли ім’я Генріха Нейгауза. За час існування заклад випустив понад п’ять тисяч випускників, більшість з яких стала гордістю музичної культури всього світу.

переглядів: 643
17:12

Власники будинків, що зазнали руйнувань внаслідок вибухів скрапленого газу в Кропивницькому, отримають матеріальну допомогу на ремонт.

переглядів: 238
16:51

У Кропивницькому в нинішньому році біля закладів громадського харчування планується розташувати 51 літній майданчик. При цьому протягом 2017 – 2018 років дозволи на літню торгівлю отримали 65 підприємців. Але згодом через ряд причин 14 точок було закрито.

переглядів: 250
15:47

Минулого четверга секретар міської ради Андрій Табалов вдруге відзвітував у прямому ефірі філії НСТУ каналу UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ. Новий формат звіту запровадили торік у рамках всеукраїнського медіа-проекту “Звіти наживо”. Тоді Андрій Табалов став першим представником міської ради Кропивницького, який тримав звіт перед громадою у прямому ефірі.

переглядів: 259 / коментарі (1)
15:03

У Кропивницькому встановили дві кришки на колодязі, що належать ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з логотипом і назвою комунального підприємства, вони – належної якості та можуть уберегти комунальне майно від вандалів. Про це повідомила директор КВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Валентина Давидчук.

переглядів: 327
14:17

Скорочення державних закладів для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – такою є державна політика, яка спрямована на розвиток нових форм сімейного виховання. Однією з таких форм є патронатне виховання. Про це досить детально розповіли на прес-конференції у міській раді Кропивницького начальник управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська та керівник міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський.

переглядів: 557
13:58

Третього квітня відбулась зустріч заступника міського голови Наталії Дзюби із головою громадської організації “Відродження до життя” Олександром Остаповим та делегацією з Полтави, до якої увійшли представники обласного управління освіти та ювенальної поліції. Обговорили надважливе питання захисту прав підлітків з груп ризику та досвід роботи міських громадських організацій у цьому напрямку, а також співпрацю з міською радою.

переглядів: 593
13:23

Із 4 по 9 травня триватимуть поминальні дні. Адміністрація КП “Ритуальна служба” звертається до кропивничан з проханням із повагою ставитися до місць поховань, не допускати порушень правопорядку, бути ввічливими та толерантними.

переглядів: 310
12:54

Про чергову публічну консультацію з громадянами Кропивницького оголосив регіональний координатор всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» Інституту «Республіка» Анатолій Стоян. Опитування містян стартувало 2 квітня, триватиме дванадцять днів і має на меті дізнатися, яким породам дерев віддають перевагу кропивничани для висадження навесні.

переглядів: 262
1 2 »
pgt 0.3553 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua