МЕНЮ


12:47

Відповідно до Програми паспортизації нерухомих пам’яток культурної спадщини міста Кропивницького на 2018 – 2020 роки, за 2018 рік відділ з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури міської ради міста Кропивницького завершив інвентаризацію усіх наявних пам’яток культурної спадщини обласного центру, яка налічує понад 650 об’єктів.

переглядів: 431
12:14

Щодня працівники кропивницького комунального підприємства «Універсал - 2005» наводять лад на вулицях обласного центру. Дві машини “Глобус” прибирають сміття на транспортних магістралях міста. Проїжджу частину вулиць Ушакова, Волкова, Садової та Межового бульвару очистили з допомогою спеціалізованої техніки Scandia.

переглядів: 518
11:23

– Цієї зими я сильно захворів і потрапив до лікарні. Там у приймальному покої мене розпитували, заповнюючи документи, про різне, у тому числі, де я працюю. Я відповів, що працюю часом вдома за комп’ютером. Жіночки у білих халатах здивувались: – Ви що, тіпа пісатєль?

переглядів: 255
10:47

Протягом квітня у Кропивницькому триватиме місячник з озеленення, прибирaння тa блaгоустрою облaсного центру. Про це оголосила начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Тетяна Савченко на прес-конференції.

переглядів: 517
10:17

Добіг кінця опалювальний сезон у Кропивницькому. Офіційно він завершився 9 квітня. Про це повідомила начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Тетяна Савченко на прес-конференції.

переглядів: 483
09:42

Повне перекриття руху транспорту по вулиці Ельворті під “аркою” залізничного шляхопроводу, яка нині реконструюється, тимчасово відтерміновується.

переглядів: 205
09:07

Нинішні вибори продемонстрували кілька цікавих тенденцій, які свідчать: українське суспільство змінюється. І зміни ці і обнадійливі, і тривожні водночас.

переглядів: 377
pgt 0.47435 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua