МЕНЮ


14:18

Понад п’ятдесят композицій дитячої творчості, які захоплюють безпосередністю і відвертістю сприйняття світу, представив у Кропивницькому, в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, відділ образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв на виставці «Барвистий калейдоскоп» у рамках музейного проекту «Галерея дитячої творчості».

переглядів: 1008
13:57

Крізь життєві шторми до професійного успіху

переглядів: 948 / коментарі (1)
12:40

Щороку напередодні чорнобильських днів, 26 квітня та 14 грудня, школярі Кропивницького пишуть твори, присвячені ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема й своїм рідним. Написала його й учениця 9-Б класу кропивницького колегіуму Ярослава Рева – про свого дідуся Михайла Мохонька:

переглядів: 1066
11:29

Кропивницький має стати привабливим для туристів. Такий напрям розвитку туристичної галузі визначила для себе пріоритетним міська влада. Підтримали його і учасники “круглого столу” «Моє місто», організованого управлінням містобудування та архітектури міської ради з нагоди відзначення в Україні Дня пам’яток історії та культури і Міжнародного дня пам’яток та визначних місць.

переглядів: 729
10:15

Рішення про надання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету шістдесятьом учасникам АТО та операції об’єднаних сил прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького 23 квітня.

переглядів: 754
09:08

Наймасштабніший некомерційний фестиваль пісні й танцю вже 11-й рік поспіль організовує у Кропивницькому культуpнo-мистецький фoнд «Пеpспектива».

переглядів: 845
pgt 0.43149 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua