МЕНЮ


14:43

Свято «Кропивницький в орнаментах вишиванки» розпочалося 16 травня у Всесвітній день вишиванки на площі перед міською радою Кропивницького.

переглядів: 725
12:57

У зв’язку iз початком монтажу “арки” у шляхопроводi по вулицi Ельвортi, що у Кропивницькому, на дiльницi Знам’янка-Помiчна адмiнiстрацiя АТ «Укрзалiзниця» змiнює маршрути i розклади шести потягiв iз 30 травня по 15 червня. Змiненим маршрутом прямуватимуть поїзди:

переглядів: 647
12:03

Перш за все, слід віддати належне власникам товариства з обмеженою відповідальністю «Екостайл» за вдалу, привабливу назву – натяк на ЕКОлогічний стайл (stule) – стиль (манера, напрямок, спосіб) його діяльності. Але, на жаль, поки що не можу додати до цього ще щось позитивного з приводу функціонування цього монополіста у сфері вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) у Кропивницькому. Як відомо, ще у листопаді 2018 року виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про виділення тарифу на вивезення ТПВ із загального з утримання багатоквартирних будинків. Не буду зупинятись на якості виконання цієї послуги, численних скаргах і відгуках споживачів та попередженнях керівництву «Екостайл» від міського голови Андрія Райковича. Зараз мова піде про взаємодію цього ТОВ не з відходами, а безпосередньо зі споживачами, тобто з його «годувальниками».

переглядів: 687
10:14

У всьому світі кожен регіон, кожне місто мають якісь свої особливості, родзинки, якими відрізняються від інших. Більше того, там, де їх не мають або вони маловідомі, їх спеціально шукають, пропагують, підсилюють часом навіть якісь незначні моменти, аби вирізнитись, мати своє обличчя, творити свою неповторну ауру.

переглядів: 573
08:44

Піца – це одна з найпопулярніших страв у світі та у Львові зокрема. Особливо у вихідні – час, коли піцерії та служби доставки переживають справжню облогу. Є багато різновидів цього італійського делікатесу з численними доповненнями. Її готують із грибами, помідорами, шинкою, куркою, цибулею або морепродуктами. Існує так багато можливостей створити композицію для піци, щоб кожен знайде щось для себе.

переглядів: 640
16:50

Психологи вважають, що натовп — особливий біологічний організм. Він діє за своїми законами і не завжди зважає на інтереси окремих осіб. Потрапивши в некероване скупчення людей, важливо дотримуватися правил безпеки.

переглядів: 516
16:54

Залогом успешного строительства дома является качественный фундамент. Именно он обеспечит будущему строению долговечность и надежность. Планируя формирование фундамента, многие мастера сталкиваются с проблемой: каким образом согнуть арматуру для него? Практика показывает, что для этого можно воспользоваться различными способами. Рассмотрим наиболее эффективные из них.

переглядів: 535
15:46

У нинішньому році громадський бюджет становить сім мільйонів гривень. Про це повідомив на прес-конференції заступник міського голови Андрій Паливода, коментуючи зaвеpшення пpийому проектів на конкурс “Гpомaдський бюджет - 2020".

переглядів: 497
14:59

У зв’язку із початком основного комплексу будівельно-монтажних робіт з улаштування каналізаційного колектора з 6 травня тимчасово повністю обмежено рух транспорту по вулиці Ельворті на відрізку від вулиці Київської до вулиці Братиславської. Про це повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

переглядів: 509
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.37633 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua