МЕНЮ


09:44

Укуси отруйних перетинчастокрилих комах і мурах є доволі небезпечними. Незважаючи на те, що такі комахи жалять тільки для самооборони, від їхніх укусів страждає багато людей. Згідно зі статистикою, від укусів ос або бджіл гине більше людей, ніж від укусів змій.

переглядів: 474
19:06

Навчання в кращих ВУЗах Польщі. Основні відмінності в європейській і вітчизняній системі вищої освіти. Переваги освіти в Польщі. Навчання англійською в Польщі

переглядів: 462
18:58

Якщо вам потрібен стильний та одночасно якісний одяг для персоналу готельного комплексу, ресторану, боулінгу, медичного центру, салону краси або будь-якого іншого закладу, то пропонуємо професійну допомогу команди нашої спеціалізованої компанії «GREHORI TEXTILE». Наявність власної виробничої бази, провідних фахівців дозволяє нам вправно виконувати замовлення різноманітної складності, з відтворенням всіх ваших побажань і потреб, у попередньо узгоджені терміни.

переглядів: 468
13:49

21 травня рішення створити у Кропивницькому мережу комунальних аптек підтримали депутати міської ради на спільному засіданні двох постійних депутатських комісій – з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту й соціальної політики.

переглядів: 1515
12:20

Успішно трудяться працівники комунальних підприємств Кропивницького «Універсал 2005» та «Благоустрій». Треба було терміново прибрати сміття, нанесене дощовими потоками після потужних злив. Так, дві «універсалівські» прибиральні машини “Глобус” чистили вулиці у центральній частині міста, а також вулиці Бобринецький шлях, Верхня Биківська, Архітектора Паученка та інші.

переглядів: 688
09:03

Високовольтні підстанції – це ключові об’єкти в структурі електропостачання. Надійність і стабільність роботи обладнання однієї окремо взятої підстанції є чинником, який визначає якість електрозабезпечення цілих регіонів, а це десятки населених пунктів, сотні великих і малих підприємств, комунальне господарство.

переглядів: 522
12:13

Период вынашивания малыша и роды – это трепетный и переворотный момент в жизни каждой женщины. Ведь в течение девяти месяцев внутри у нее развивается жизнь, и необходимо сделать все, что в ее силах, дабы крохотулька появился на свет здоровым, крепким, голосистым и счастливым.

Поэтому очень важно на это время «забронировать» себе место в медицинском учреждении и наблюдать вместе с опытным врачом, как растет малыш.


переглядів: 914
11:24

Воблер – это популярный вид искусственной приманки на хищную рыбу. В продаже представлен большой выбор наживок разных форм, размеров и цветов.

переглядів: 770
10:12

Подбор аппарата для ультразвукового исследования – важное решение для любой клиники. Нужно учесть множество факторов.

переглядів: 580
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.39811 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua