МЕНЮ


14:43

Уже майже 30 років парк Перемоги – раніше найулюбленіше місце відпочинку містян – перебуває у непривабливому стані, оскільки тривалий час не було можливості виділити кошти з міського бюджету на утримання паркової зони. Ситуація почала змінюватись у 2015 році, коли рішенням виконавчого комітету міської ради парк було передано на баланс КП “Благоустрій”, а у 2016-му – почалось виготовлення пректно-кошторисної документації, яку проводило приватне підприємство «СЕРВІСІНВЕСТ».

переглядів: 647
14:02

Народний художник України Іван Бондар зі зворушенням подякував «… за те, що ви можете вийти і отак прочитать свою душу…» учасникам творчого вечора, що відбувся 23 квітня – в Міжнародний день книги у черкаському музеї «Кобзаря» Т. Шевченка. Ці слова певною мірою передають ту атмосферу щирості, поетичного натхнення та творчої наснаги, що панували на цій незвичній зустрічі. А відмітна вона тим, що вперше за кілька останніх десятиліть зустрілися письменники, митці слова Кіровоградщини та Черкащини.

переглядів: 559
13:38

В урочищi «Оникiївське» висадили близько трьох тисяч саджанцiв дуба.

переглядів: 469
12:57

Ім’я режисера, актора, одного із засновників українського професійного реалістичного театру, яким назване наше місто, у нас добре відоме: ще із 1940 року його носить обласний академічний музично-драматичний театр. Та однак для більшості наших земляків Марко Лукич залишається знайомим незнайомцем: ім’ям з афіш чи написів на пам’ятниках. Тим часом він прожив цікаве, бурхливе, сповнене не тільки пристрастей, успіхів, злетів, але й горя, втрат та розчарувань життя. І у нашому краї є чимало місць, які нагадують і розповідають про це.

переглядів: 418
12:04

«Про заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

переглядів: 467
11:13

Кожне засідання жіночого клубу «Світана» проходить цікаво, пізнавально та повчально. Клуб наш працює при бібліотеці-філії № 17 міської централізованої бібліотечної системи і збирає навколо себе активних та цілеспрямованих мешканок селища Нового.

переглядів: 472
10:07

Двадцять шостого квітня 2019 року минуло 33 роки від дня аварії на Чорнобильській АЕС. Чорнобиль... Зараз це слово знає весь світ. Ця зона поки що викреслена з нашого життя.

переглядів: 565
09:38

16 квітня у селі Турії Новомиргородського району урочисто відкрили дитячий садочок. Протягом двох років проводили реконструкцію дошкільного навчального закладу «Ромашка». Сільський голова Анатолій Тупчій, людина, яка всім серцем вболівала за відкриття такого важливого для громади об’єкта, особисто брав участь у всіх етапах реконструкції, власноруч збирав меблі, дбав про благоустрій території, допомагав будівельникам, залучив активістів села та місцевих фермерів.

переглядів: 271
08:56

У виставковій залі обласного Центру народної творчості (м. Кропивницький, вул. Гоголя, 66/50) відкрилася персональна фотовиставка «OGO OLE in Kropyvnytskyi» Олега Огородника, який живе і працює у Львові. Він – член Національної спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва /FIAP/, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок, учасник творчої групи «Засмага», почесний член Одеської фотографічної асоціації, Львівської організації НСФХУ, україно-польсько-словацької групи «Black White Group», фотокореспондент, автор багатьох персональних виставок в Україні та за її межами.

переглядів: 306
pgt 0.50201 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua