МЕНЮ


16:35

Саме такими словами зустрічали матері, дружини, діти і дорослі своїх синів, чоловіків, братів із війни у далекому 1945 році. Ніхто не дивився, скільки медалей чи орденів у нього на гімнастерці, скільки зірок на погонах. Аби руки і ноги цілі були! Бо переможцям почивати на лаврах не було коли. Треба відбудовувати хати, відбудовувати заводи і ферми, міста і села.

переглядів: 413
16:14

Сьомого травня продовжила свою роботу п’ятнадцята сесія міської ради Кропивницького. Розпочалась вона, як водиться, з виступів представників громади. Зокрема, Фаїна Позднякова звернула увагу депутатів на необхідність розвитку Університету третього віку, де старше покоління може здобути нові знання і навички. А голова ради ОСББ Олександр Шеремет вкотре наголосив на потребі підтримки таких об’єднань з боку міської влади.

переглядів: 383 / коментарі (1)
15:46

У нинішньому році громадський бюджет становить сім мільйонів гривень. Про це повідомив на прес-конференції заступник міського голови Андрій Паливода, коментуючи зaвеpшення пpийому проектів на конкурс “Гpомaдський бюджет - 2020".

переглядів: 426
15:17

Фінальний відлік до часу Х у масштабному проекті реконструкції “арки” на вулиці Левитського-Ельворті, вузького місця в сполученні між двома частинами обласного центру, розпочато. Все станеться після 30 травня. Подібного монтажу металевого тунелю в Кіровоградській області ще не робили. Немає аналогів, немає історії такого будівництва, це виконується вперше, зазначає міський голова Андрій Райкович. Про те, як це буде в подробицях, а також про принципові рішення щодо стратегії розбудови Кропивницького, майбутню систему управління та «закопування» бюджетних коштів – в ексклюзивному інтерв’ю.

переглядів: 393
14:59

У зв’язку із початком основного комплексу будівельно-монтажних робіт з улаштування каналізаційного колектора з 6 травня тимчасово повністю обмежено рух транспорту по вулиці Ельворті на відрізку від вулиці Київської до вулиці Братиславської. Про це повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

переглядів: 440
14:35

Від 1 червня рух потягів через станцію Кропивницький тимчасово припинять. Тому в касах «Укрзалізниці» не продаватимуть квитки на потяги через станцію Кропивницький з усіх напрямків. Кропивничанам це необхідно врахувати при плануванні поїздок на початку літа.

переглядів: 444 / коментарі (1)
14:16

Зовсім скоро у кропивницьких школах, як і по всій Україні, лунатимуть останні дзвоники, які сповістять випускників про закінчення дитинства й початок дорослого життя. Серед них – і ученицю 11-А класу економічного напрямку кропивницького економіко-правового ліцею «Сучасник» Валерію Подлєсну.

переглядів: 755 / коментарі (2)
13:10

Зовсім скоро, 29 травня, кропивничанинові Федорові Стойку виповниться 95 років. У юні роки йому випали важкі випробування – перебування в окупації, примусове вивезення на роботу до Німеччини й участь у бойових діях Другої світової війни.

переглядів: 363
12:49

З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сьомого травня в Кропивницькому, у музичній школі № 1 ім. Г. Нейгауза, відбувся концерт «Вклонімося великим тим рокам!», присвячений пам’яті героїв, які ціною власних життів виборювали право нашого народу жити під мирним небом на вільній землі.

переглядів: 427
1 2 »
pgt 0.47965 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua