МЕНЮ


15:01

Двадцять другого травня у Кропивницькому відбулись урочистості з нагоди 158-річчя від дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.

переглядів: 145
14:27

Травень в Україні традиційно багатий на культурні події. В останні весняні тижні широко відзначають шевченківські свята, Міжнародний день музеїв та День Європи, в рамках яких влаштовують різноманітні мистецькі заходи.

переглядів: 328
13:49

21 травня рішення створити у Кропивницькому мережу комунальних аптек підтримали депутати міської ради на спільному засіданні двох постійних депутатських комісій – з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту й соціальної політики.

переглядів: 1306
13:28

У рамках фестивалю «Травневі музичні зустрічі» в обласній філармонії відбувся концерт італійської оперної музики «Bella Voce». Своїми творчими здобутками поділилася з кропивничанами лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Анастасія Безай.

переглядів: 305
12:59

Міська рада міста Кропивницького спільно із Конфедерацією будівельників України та громадською організацією «Центральноукраїнська спілка будівельників» 28 травня проведе галузеву сесію «Будівництво. Енергозбереження. Архітектура» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST» на базі ПАТ «НВП «Радій».

переглядів: 304
12:20

Успішно трудяться працівники комунальних підприємств Кропивницького «Універсал 2005» та «Благоустрій». Треба було терміново прибрати сміття, нанесене дощовими потоками після потужних злив. Так, дві «універсалівські» прибиральні машини “Глобус” чистили вулиці у центральній частині міста, а також вулиці Бобринецький шлях, Верхня Биківська, Архітектора Паученка та інші.

переглядів: 353
11:52

Художній керівник Будинку культури «Авіатор» льотної академії в Кропивницькому Микола Барабуля – людина, що в царині культурно-масової роботи в нашому місті є, напевно, однією з найдосвідченіших. Він пройшов за майже п’ятдесят років роботи в закладах культури й управлінських установах шлях від робітника сцени філармонії до начальника відділу культури міської ради.

переглядів: 321
10:57

Безмежно вдячна «ВЕЧІРНІЙ газеті», її редактору Сергію Запорожану, журналістам Світлані Орел, Юрію Матівосу, Ніні Даниленко, Ользі Кизименко та всім-усім за теплі й щирі привітання на мою адресу в №19. Вдячна, колеги, за вашу оцінку нашої спільної роботи у «Вечірці» та інших виданнях.

переглядів: 295
10:31

Для визначення найдешевшої аптеки у Кропивницькому було вирішено купити препарат “Фармадол” виробництва “Фармак”. Ціни в аптеках станом на 19 травня 2019 року:

переглядів: 272
1 2 »
pgt 0.54004 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua