МЕНЮ


16:24

29 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, на площі перед міською радою Кропивницького стартувала святкова програма «Ми – діти твої, Україно!», з якої розпочалася низка підготовлених для дітей спортивних, розважальних заходів та концертів.

переглядів: 1083
15:56

Не буду записуватись, як ті, що несли колоду зі сумнозвісним Іллічем на суботнику, у найближчі друзі Леоніда Васильовича Куценка. Звісно, я з ним не вчилась, не працювала. Але його діяльність у громадському, культурному житті міста дозволяла нам досить часто зустрічатися, спілкуватися, обмінюватись думками. Він був одним з тих, хто відразу став близьким по духу, хто не пристосовувався, не маскувався, не шукав теплішого і зручнішого місця, а йшов по життю з відкритими обличчям і душею та щиро робив те, що вважав правильним і потрібним.

переглядів: 987
15:14

Міська рада міста Кропивницького спільно із Конфедерацією будівельників України та громадською організацією «Центральноукраїнська спілка будівельників» 28 травня провела галузеву сесію «Будівництво. Енергозбереження. Архітектура» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST» на базі ПАТ «НВП «Радій».

переглядів: 1024
14:51

Чимало мешканців Кропивницького знову нарікають на незадовільне обслуговування приватними перевізниками окремих маршрутів увечері. І кількість таких звернень щомісяця зростає. Управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради оперативно реагує на скарги. Зокрема, 28 травня відбулася нарада цього управління з керівниками автотранспортних підприємств обласного центру.

переглядів: 957
14:16

Створення першого у Кропивницькому муралу є громадською ініціативою, підтриманою кропивничанами і реалізованою за кошти міського бюджету в рамках програми «Громадський бюджет». На цьому наголосив заступник міського голови Андрій Паливода, коментуючи те, що деякі громадські організації міста присвоюють собі виняткові заслуги у появі цікавого вуличного художнього панно, яке прикрашатиме стіну багатоповерхівки.

переглядів: 1149
13:55

Реалізація проекту реконструкції проїжджої частини вулиці Ельворті у Кропивницькому з облаштуванням другої “арки” в залізничному насипі входить у найвідповідальнішу стадію – монтаж конструкції тунелю. Хід підготовки до виконання таких робіт перевірили 29 травня секретар міської ради Андрій Табалов і заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 972
13:11

закликає влада Кропивницького керівників рекламних агенцій та власників носіїв зовнішньої реклами, розташованих в обласному центрі. Заступник міського голови Олександр Мосін провів нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради та представників рекламних агенцій і власників білбордів та сіті-лайтів.

переглядів: 915
12:57

Якщо 73 відсотки креативних мешканців України пов’язують свої кращі мрії-надії з тріумфально обраним шостим керівником держави, то мені випало пережити ілюзорних сподівань аж одинадцять! Комуністичні ‘’вожді’’ СРСР Й. Сталін, М. Хрущов, Л. Брежнєв, Ю. Андропов, К. Черненко, М. Горбачов. Президенти-демократи України Л. Кравчук, Л. Кучма, В. Ющенко, В. Янукович, П. Порошенко… Кожен з них – епоха у моєму житті.

переглядів: 1018
12:04

Так образно охарактеризував свою збірку публіцистичних статей «Ієрархія національних пріоритетів» історик і громадський діяч редактор газети «Шлях перемоги» Віктор Рог. Її презентація днями відбулася в обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського. Подібні презентації пройшли уже у багатьох містах України.

переглядів: 936
1 2 »
pgt 0.30687 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua