МЕНЮ


16:24

29 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, на площі перед міською радою Кропивницького стартувала святкова програма «Ми – діти твої, Україно!», з якої розпочалася низка підготовлених для дітей спортивних, розважальних заходів та концертів.

переглядів: 1082
14:51

Чимало мешканців Кропивницького знову нарікають на незадовільне обслуговування приватними перевізниками окремих маршрутів увечері. І кількість таких звернень щомісяця зростає. Управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради оперативно реагує на скарги. Зокрема, 28 травня відбулася нарада цього управління з керівниками автотранспортних підприємств обласного центру.

переглядів: 957
13:16

У рамках реалізації проекту з паспортизації ромського населення, що триває в нашій області за підтримки Євросоюзу, громадська організація «Спілка ромської інтелігенції» звернулась до Олександрівського районного сектору Державної міграційної служби (ДМС) України в Кіровоградській області по допомогу.

переглядів: 628
12:57

Якщо 73 відсотки креативних мешканців України пов’язують свої кращі мрії-надії з тріумфально обраним шостим керівником держави, то мені випало пережити ілюзорних сподівань аж одинадцять! Комуністичні ‘’вожді’’ СРСР Й. Сталін, М. Хрущов, Л. Брежнєв, Ю. Андропов, К. Черненко, М. Горбачов. Президенти-демократи України Л. Кравчук, Л. Кучма, В. Ющенко, В. Янукович, П. Порошенко… Кожен з них – епоха у моєму житті.

переглядів: 1018
10:44

Одной из самых любимых и популярных культур большинства садоводов является виноград. Имея собственный земельный уголок трудно отказать себе в удовольствии лакомиться янтарными плодами, поэтому эти вкусные ягоды можно встретить практически на каждом дачном участке.

переглядів: 533
09:15

У концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза 18 травня відбувся незвичайний захід – «Свято сольфеджіо» для учнів других класів.

переглядів: 626
08:21

Що таке мансарда в будинку - визначення та варіанти облаштування? Що потрібно знати про будинки з мансардою? Ключові аспекти, на які варто звернути увагу.

переглядів: 1747
pgt 0.36382 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua