МЕНЮ


15:07

У селищі Новому, що в Кропивницькому, 25 червня мало не розпочався місцевий Майдан, коли біля селищної ради зібралися новенці, яких обурили підпільні дії місцевих чиновників та обранців до селищної ради, спрямовані на перешкоджання бажанню людей, щоб селище було частиною міста. Вгамував їх лише незапланований приїзд до селища міського голови Кропивницького Андрія Райковича.

переглядів: 883
14:43

У вівторок ввечері перед будівлею міської ради Кропивницького відбулася презентація проекту «Діджиталізація пам’яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинації «Кроп-спадщина», який передбачає оцифровування пам’яток культурної спадщини міста.

переглядів: 967
14:19

Напередодні 23-ї річниці прийняття Конституції України міський голова Кропивницького Андрій Райкович вручив кропивничанам заслужені державні та міські нагороди.

переглядів: 759
14:04

Цьогоріч 70 випускників загальноосвітніх закладів обласного центру закінчили навчання з медалями. Про це повідомила начальник управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко на прес-конференції.

переглядів: 737
13:47

Громадська рада при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького тепер має право впливати на своїх членів, які недобросовісно виконують покладені на них обов’язки.

переглядів: 706
13:26

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 18 червня 2019 року №1039 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» для ОКВП «Дніпро-Кіровоград» встановлено тарифи:

переглядів: 661
12:58

Чергове засідання муніципального інвестиційного форуму Time to invest, який уже майже півтора десятиліття діє у Кропивницькому і на якому щоразу обговорюються проблеми якоїсь певної галузі, цього разу було присвячене будівництву, архітектурі та енергозбереженню. Як відомо, будівельна індустрія, якщо активно розвивається, має властивість впливати на інші галузі, створюючи попит, сприяючи зростанню економіки.

переглядів: 705
12:21

Серед музикантів Наталія Хілобокова – відома особистість, яку поважають і шанують за професіоналізм і майстерність. Вона – заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист класу скрипки музичного коледжу Кропивницького, а також художній керівник камерного оркестр «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії та камерного оркестру музичного коледжу. З огляду на це саме про музику, її роль у житті як Наталії Юріївни, так і суспільства загалом і йтиметься в цьому інтерв’ю.

переглядів: 1099
11:34

Мистецтво ландшафтного дизайну, яке поєднує елементи архітектури, проектування, будівництва та благоустрою території, сьогодні набуває популярності серед власників заміських будинків і присадибних ділянок. Оформити ділянку можна в одному з двох стилів: ландшафтному або класичному. Ландшафтний стиль – природний, вільний. Ділянка в такому стилі нагадує куточок живої природи, де дикі зарості чагарнику межують з квітниками, кам‘янистими гірками, штучними водоймами і струмками, розташованими навкруги. Ландшафтний стиль потребує відповідного оформлення господарських будівель і інших споруд.

переглядів: 843
1 2 3 4 »
pgt 0.34015 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua