МЕНЮ


12:49

За кілька годин у ніч з минулого четверга на п’ятницю з нашумілого об’єкта в Кропивницькому вивезли близько 20 тисяч тонн землі та залізничні колії. Так розпочався головний етап будівництва стратегічного шляхопроводу, широкому загалу відомого як “арка”.

переглядів: 502
12:01

Третього червня в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відзначали переможців художнього конкурсу «Молодіжна палітра», який носить ім’я заслуженого працівника культури Леоніда Бондаря. Оригінальний живописець та графік був і невтомним педагогом, майже чверть століття віддавши вихованню молодих художників.

переглядів: 609
11:34

2 червня в мікрорайоні Жадова в Кропивницькому відбувся перший сімейний спортивно-екологічний фестиваль “СпортЕКОФест”. Ініціював проведення свята спорту, довкілля та сім’ї секретар міської ради Андрій Табалов, який також є депутатом виборчого округу №1 у Кропивницькому. Розпочався фестиваль з енергійної руханки від тренерів кросфіт-центру “ФАЙТ БАЗА”. Одночасно у фестивальному містечку розгорнулося кілька локацій: велоквест, скеледром, мотузкове містечко, а також цікава фотовиставка “Нас єднає туризм”.

переглядів: 484 / коментарі (1)
10:57

29 травня одночасно відбулись два відкритих обговорення: проекту постанови НКРЕКП, якою повинні затверджуватись тарифи централізованого водопостачання та водовідведення, в т. ч. ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (далі скорочено - ОКВП) на 2019 рік та необхідності встановлення таких нових тарифів на 2020 рік. Слід зазначити, незважаючи на суспільне значення проблеми, у просторому залі міськради зібралось лише до півсотні людей. Причин, мабуть, дві – зневіра і тому байдужість більшості населення та недостатність інформування про захід (повідомлення лише на веб-сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград»).

переглядів: 360
10:23

Дехто з моїх студентських друзів іще в середині 80-х років минулого століття захоплювався поезією Богдана-Ігоря Антонича. Та його твори загалом не були популярними у ті часи. Запам’яталося хіба що контраверсійне «Антонич був хрущем і жив колись на вишні…»

переглядів: 449
09:07

А ви знаєте хто такий Дмитро Чижевський? Якщо з таким запитанням звернутися до мешканців нашого міста, частина з них, ясна річ, пригадає, що цим ім’ям названа обласна наукова бібліотека. Хтось, можливо, знає, що Дмитро Чижевський – філософ-емігрант. Та абсолютна більшість про видатного земляка знає дуже мало. Тим часом цього року весь гуманітарний вчений світ відзначив 125-річчя видатного славіста, філософа, літературознавця, дослідження якого стали надбанням багатьох європейських народів. От чомусь до України, де він народився і виріс, його наукова спадщина повертається надзвичайно повільно.

переглядів: 578
pgt 0.49638 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua