МЕНЮ


21:05

7 червня у приміщенні академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького відбувся фінал міського конкурсу «Сімейний лікар року», присвячений Дню медичного працівника. Проходив конкурс під патронатом міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 510
19:21

Нинішнього року він відзначатиме свій ювілей. Позаду в цього суперскромного письменника й науковця – колоритна, насичена несподіваними поворотами життєва стежка: він – автор книг гумору й лірики українською, російською, англійською мовами; він читав лекції з економіки в Києві і США, він одвідав кілька десятків країн, йому заповідалась доля Робертіно Лоретті, він позивався з «95-им кварталом», його поезії пробували на зуб Вишеславський і Рождественський… Він народився і живе в Кропивницькому. Член НСПУ з 2005 року.

переглядів: 451
13:23

11 червня депутати міської ради Кропивницького зібрались на третє засідання п’ятнадцятої сесії сьомого скликання.

переглядів: 338
13:15

Допомога малозабезпеченим

Майже 630 тисяч гривень одноразової адресної грошової допомоги отримають 194 кропивничани за депутатськими зверненнями. Так вирішили члени виконкому міської ради 12 червня.

переглядів: 378
11:53

вечора у середу кількадесят кропивничан та гостей міста, тримаючи в руках саморобні плакати «Зупини капітуляцію!» та державні прапори, роз’яснювали свою позицію стосовно перших дій чинного Президента України.

переглядів: 417
11:29

Понад 80 камер відеоспостереження вже встановлено у Кропивницькому завдяки реалізації програми «Безпечне місто». Про це повідомив під час підписання меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом міської ради та головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 475
10:23

Минулої суботи у Кропивницькому відбувся фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна Україна». Учасники пройшлися святковою ходою вулицями Велика Перспективна та Дворцова, а у фестивальному містечку в парку «Ковалівський» організатори запропонували цікаве шоу, корисне дозвілля для родинного відпочинку.

переглядів: 465
10:15

У 1996 році в загальноосвітній школі № 22 обласного центру було започатковано освітній проект з удосконалення комунікативного ресурсу закладу – створення шкільної газети. Цю ідею схвалили педагогічна рада й учнівський парламент.

переглядів: 530
pgt 0.60569 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua