МЕНЮ


09:47

Під такою назвою у художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в рамках музейного артпроекту «Нова генерація» до Дня молоді відкрилася неординарна виставка.

переглядів: 193
09:04

Автора цієї п’єси – Бена Елтона, прем’єрною виставою за якою наш обласний академічний музично-драматичний театр імені Марка Кропивницького фактично завершує нинішній театральний сезон, вважають одним з найуспішніших коміків світу, діамантом гумору та майстром сценічної комедії. «Попкорн» – один з хітів британо-австралійского коміка, письменника, драматурга, актора і режисера, у якому він жорстко висміює Голлівуд. А при чому тут ми? Щоб зрозуміти це, варто переглянути виставу.

переглядів: 254
09:16

Тариф стане єдиним для мешканців приватних та багатоквартирних будинків.

переглядів: 368
08:57

Укрзалізниця призначила чергові літні поїзди до Херсона, Новоолексіївки, Одеси, Бердянська та Генічеська. Через Кіровоградщину курсуватимуть 12 “морських” потягів.

переглядів: 492
13:42

Картування усіх спортивних об’єктів Кропивницького стало можливим завдяки реалізації проекту «Спортивна мапа Кропивницького». Його автор – директор ДЮСШ №3 Євген Савранський – повідомив, що на мапі 212 спортивних об’єктів і локацій, де можна займатися фізкультурою і спортом: чотири міські і чотири обласні спортивні школи, спортивні клуби, заклади спортивного туризму та дитячо-юнацькі клуби. На карту нанесено також бігові та лижні маршрути, а згодом нанесуть й велосипедні.

переглядів: 313
13:20

У Кропивницькому відроджується традиція проведення перегонів ретроавтомобілів. «Зіркове ралі» для класичних авто фінішуватиме цьогоріч в обласному центрі на Театральній площі.

переглядів: 369
12:57

Цього літа виповнилося б 85 років народному артисту України Івану Васильовичу Кравцову. Практично усе його творче життя було пов‘язане з нашим театром і з нашим містом. Для мене він був і залишається одним з найкращих акторів, яких довелося бачити, й одним із найчистіших душею людей, з якими зводила доля. Актор Божою милістю, щирий і простий, він підкорював саме своєю органічністю. Хто бачив на сцені його Миколу Задорожного, Солопія Черевика, Мартина Борулю, Омелька, Калитку, Земляніку, той полюбив театр хоча б за те, що у ньому є такі актори.

переглядів: 330
12:33

Багато хто в Україні знає і пам’ятає суддю Конституційного суду Віктора Шишкіна саме за його принципову позицію у важливих, часом ключових для розвитку держави, питаннях. Не раз йому одному (як сам зазначив, іноді мав серед колег одного-двох однодумців) доводилось іти всупереч колегіальному рішенню, якщо воно було продиктоване політичним конформізмом чи приватними інтересами. А таких випадків у нашій новітній історії, на жаль, було немало. І тоді з’являлась окрема думка судді Віктора Шишкіна, яка публікувалася разом із рішеннями чи висновками Конституційного суду. Звісно, щоразу це був крок морально-етичного характеру. Та накопичений матеріал може служити узагальнюючими висновками для майбутнього суспільного розвитку. Він і ліг в основу книги «Чому я був проти?», яку автор презентував в обласній науковій бібліотеці імені Д.Чижевського.

переглядів: 344
21:05

7 червня у приміщенні академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького відбувся фінал міського конкурсу «Сімейний лікар року», присвячений Дню медичного працівника. Проходив конкурс під патронатом міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 402
« 1 2 3 4 »
pgt 0.47029 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua