МЕНЮ


18:05

Імунітет виконує в організмі неймовірно важливу роль — оберігає нас від інфекцій, вірусів і мікробів. Це ціла система, що підтримує здоров’я, бадьорість і витривалість.

переглядів: 470
12:39

21 липня в Україні відбулися парламентські вибори. Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів в усіх округах на Кіровоградщині. Про це свідчать дані ЦВК, які оприлюднені на офіційному сайті.

переглядів: 789
11:59

На щовівторковій прес-конференції в міській раді начальник управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська та голова громадської організації «Відповідальне батьківство» Юлія Холодовська презентували соціальний відеоролик, героями якого є діти, що потребують родини, а також розповіли про допомогу як таким дітям, так і дорослим, які беруть на виховання нерідних дітей.

переглядів: 947
10:52

Перш за все, слід зазначити, що мої (і не тільки) неодноразові спроби у березні-квітні п. р. і до цього часу встановити з виконавцем послуг по вивезенню відходів ТОВ «Екостайл» нормальні договірні відносини щодо одержання його послуг, які б відповідали чинному законодавству, не увінчалися успіхом. У сервісному центрі Товариства мені щоразу неодмінно і наполегливо пропонували якийсь віртуальний публічний договір і без будь – яких підписів сторін. Змушений був розібратись, що воно таке – публічний договір.

переглядів: 855
09:04

Мова піде про цю програму від 27 червня 2019 року. Перш за все, привертає увагу той факт, що десь за пару тижнів до цього, після проведення відкритих обговорень проекту постанови НКРЕКП про встановлення тарифів водозабезпечення на 2019 рік (28,68 грн/м3) та необхідності встановлення нових тарифів на 2020 рік (37,49 грн/м3), практично цій же ж темі було присвячено програму «Тема дня» за участю керівника ОКВП «Дніпро-Кіровоград». І от, знову про це, тільки вже – «Звіти наживо». Виникають питання: чому, для кого, навіщо?

переглядів: 333
17:47

Це не помилка і таке дійсно можливо, якщо звернутися до фахівців з області реклами. Вони займаються виготовленням найрізноманітніших рекламних виробів

переглядів: 337
13:39

Как выбрать надежный домофон, какие бывают устройства. Основные характеристики оборудования.

переглядів: 327
18:37

Багато батьків чомусь переконані, що прогулянка з дитиною – це час їхнього відпочинку від неї. Але дитячий майданчик – місце гри для дітей, а не кімната відпочинку для дорослих.

переглядів: 326
17:34

Последние новости экономики и финансов Украины: все о банках и кредитах, микрозаймах и ломбардах, курсе валют.

переглядів: 448 / коментарі (2)
1 2 3 »
pgt 0.4904 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua