МЕНЮ


11:16

Вибори – це завжди гаряча пора. Тим більше, нинішні – позачергові, у спеку, в час літніх відпусток. Але якщо наш вибір буде розслабленим і, не дай Боже, безвідповідальним, то це може обернутися великими бідами. Ми й так занадто часто балансуємо на краю прірви: економічної, політичної, безпекової. А так би хотілося, аби розумний, професійний, державницький парламент хоч потроху наближав нас до розвитку і благополуччя. І як би там не було, але це таки великою мірою залежить від нашого усвідомленого вибору.

переглядів: 345
10:36

Під час другого засідання тридцятої сесії Новенської селищної ради сьомого скликання, яке відбулося 26 червня, вісімнадцятеро присутніх депутатів ради (з 26, які є в селищі Новому) одноголосно проголосували за затвердження порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання селища Нового до територіальної громади міста обласного значення Кропивницького.

переглядів: 305
09:41

Розмова з депутатом міської ради Кропивницького від селища Нового Валентиною Яремчук (яке останнім часом лихоманить через чутки про те, що селищна влада має намір усіма правдами й неправдами об’єднати Нове із селом Грузьким, проти чого абсолютна більшість новенців) відбулася перед зустріччю міського голови Кропивницького Андрія Райковича з новенцями та його участю в засіданні Новенської селищної ради, на якому її депутати ухвалили порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання селища Нового до територіальної громади міста обласного значення Кропивницького. Однак це – лише початок шляху новенців до приєднання, тому дане інтерв’ю не втратило своєї актуальності й зараз.

переглядів: 440 / коментарі (2)
09:07

Пеня за несвоєчасну оплату послуг ЖКГ може нараховуватися на суму заборгованості, що виникла з моменту укладення нового договору про надання комунальних послуг. Мінрегіон роз’яснив порядок введення в дію з 1 травня Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

переглядів: 180
pgt 0.52909 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua