МЕНЮ


10:10

На громадське обговорення про добровільне приєднання Новенської селищної територіальної громади до Кропивницької міської територіальної громади Кіровоградської області, що відбулося на новенському стадіоні «Металург» увечері 14 липня, 1 276 мешканців мікрорайону проголосували за приєднання селища Нового до міста Кропивницького. Проти висловилися сорок осіб, утрималися від голосування семеро присутніх на громадському обговоренні.

переглядів: 330 / коментарі (1)
10:07

Зі шкільних років нам відоме ім’я Кропивницького. Тим більше у нашому краї, де із 1940-го це ім’я носить обласний музично-драматичний театр, а у місті ось уже майже тридцять років діє меморіальний музей видатного режисера і драматурга. Та коли три роки тому постало питання, що обласний центр зватиметься Кропивницький, на сесії міської ради одна з бібліотекарок, що виступала як експерт, заявила щось на зразок того, що це драматург, який не відбувся. І не знайшлося жодного депутата, який би аргументовано заперечив «експертці».

переглядів: 293
09:34

Років сорок тому після виступу ансамблю «Ятрань» на одному з урядових концертів у Києві відбулася зустріч виконавців з керівництвом України, яке високо оцінило роботу постановочної групи концерту й окремих виконавців. Коли дійшла черга до оцінки нашого виступу, режисер спецконцертів Борис Шарварко сказав: «Виступ ансамблю “Ятрань”, як завжди, на високому рівні, бо Кіровоград – це танцювальна столиця України».

переглядів: 523
08:56

З 11 по 14 липня кропивничани і гості міста могли долучитися до заходів, що відбувалися у рамках Національного мистецького фестивалю «Кропивницький». Перед його початком, ознайомившись з програмою, я пожалкувала, що не було моєї улюбленої локації – театральної (у форматі Кропфестів минулих років). Проте цьогорічне дійство, розгорнуте на Площі героїв Майдану, не примусило сумувати. Було креативно, весело, пізновально, захоплююче, інтригуюче. Вважаю, кожен відвідувач зумів втамувати свою мистецьку спрагу, дізнатися багато нового й цікавого.

переглядів: 286
pgt 0.41802 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua