МЕНЮ


13:17

Під час урочистих святкових заходів до Дня незалежностi України у Кропивницькому встановлять меморiальну дошку Почесному громадянину міста Семенові Климовичу Сороцi. Про це написав у себе на сторінці у соцмережі краєзнавець Юрій Матівос.

переглядів: 1044
12:49

Минулого четверга офіційно презентували мурал, створениий за мотивами картини незабутнього Андрія Ліпатова «Променад на Дворцовій».

переглядів: 971
12:39

21 липня в Україні відбулися парламентські вибори. Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів в усіх округах на Кіровоградщині. Про це свідчать дані ЦВК, які оприлюднені на офіційному сайті.

переглядів: 845
12:13

Депутат міської ради Кропивницького Вадим Дрига вже не вперше порушує питання облаштування зелених масивів громадського користування.

переглядів: 789
11:59

На щовівторковій прес-конференції в міській раді начальник управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська та голова громадської організації «Відповідальне батьківство» Юлія Холодовська презентували соціальний відеоролик, героями якого є діти, що потребують родини, а також розповіли про допомогу як таким дітям, так і дорослим, які беруть на виховання нерідних дітей.

переглядів: 1018
11:19

Наприкінці липня виповнюється 130 років від дня народження Олександра Шульгина (1889-1960) – першого глави зовнішньополітичного відомства Української Народної Республіки (очільника Генерального секретарства закордонних справ та Міністерства Справ Закордонних УНР), дитинство якого минуло в місті на Інгулі.

переглядів: 1265
10:52

Перш за все, слід зазначити, що мої (і не тільки) неодноразові спроби у березні-квітні п. р. і до цього часу встановити з виконавцем послуг по вивезенню відходів ТОВ «Екостайл» нормальні договірні відносини щодо одержання його послуг, які б відповідали чинному законодавству, не увінчалися успіхом. У сервісному центрі Товариства мені щоразу неодмінно і наполегливо пропонували якийсь віртуальний публічний договір і без будь – яких підписів сторін. Змушений був розібратись, що воно таке – публічний договір.

переглядів: 918
10:12

Давно досліджена і опублікована історія української церкви, ніби вже немає заборон і цензури. Здається, хто, як не священики, люди, які, як ніхто інший, відчувають і розуміють значення духовності і Божого світла, мали б знати її і відкривати очі віруючим і невіруючим на ті моменти, що раніше були замовчувані або перекручені.

переглядів: 886
09:43

Давня співпраця пов’язує художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна з багатьма майстрами образотворчого мистецтва нашого степового краю. Музейні працівники з цікавістю слідкують за їхніми досягненнями, документально фіксуючи важливі кроки творчого зростання.

переглядів: 841
1 2 »
pgt 0.36359 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua