МЕНЮ


12:20

Презентація аудіогіда в рамках завершення проєкту «Діджиталізація пам’яток культурної спадщини» за сприяння Українського культур- ного фонду та відділу з охорони культурної спадщини міськради Кропивницького відбулась 28 серпня. Перед міською радою зібрались бажаючі, щоб детальніше дізнатись про нововведення, яке дозволяє з допомогою спеціального додатка для смартфона дізнатись про історичні пам’ятки нашого міста та прослухати аудіоекскурсію про них.

переглядів: 810
11:56

Після невдалої спроби зібратись на перше пленарне засідання 16-ї сесії міської ради Кропивницького 20 серпня депутати майже у повному складі розпочали свою роботу 27 серпня.

переглядів: 746
09:44

15 серпня на сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з’явилось повідомлення про необхідність зміни (коригування) тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік. Нас сповіщають, що це зумовлено зростанням вартості електроенергії та необхідністю погашення частини кредиту Світового банку. Сумарно послуги централізованого водопостачання та водовідведення планується встановити на рівні 31,07 грн/м3 (нині – 28,68 грн/м3).

переглядів: 1034 / коментарі (1)
14:15

Переходити залізничні колії необхідно тільки у встановлених для цього місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).

переглядів: 323
09:03

Запровадження на підприємстві WMS систем управління складом забезпечить автоматизацію більшості робочих процесів.

переглядів: 1821
09:12

В данной статье мы поможем вам ответить для себя на этот немаловажный в последнее время вопрос! Куда же поставить елку по фен шую в канун 2020 года?

переглядів: 13919
08:06

На сегодняшний день интернет настолько прочно вошел в жизнь многих людей, что большинство не представляют, как без всемирной паутины можно что-то делать. Сейчас никого не удивишь покупками в интернете. Но, к сожалению, большинство украинских банков пока еще не готовы выдавать кредиты удаленно, без посещения своих отделений. А ведь часто бывает, что людям срочно нужна небольшая сумма, и у них нет времени на сбор документов и поиски ближайшего банка.

переглядів: 283
12:17

У середу, 14 серпня, православні християни в Україні відзначали свято Маковія або Медовий Спас. У народі цей день називається Перший Спас, також він має й інші назви – Спас Маковія, Медовий Спас, Мокрий Спас. Це свято приурочене до закінчення літа, збору врожаю маку і перших медових сот.

переглядів: 466
11:23

У Кропивницькому створюються умови для одержання безперервної освіти, забезпечується реалізація принципу наступності в роботі дошкільних і шкільних підрозділів навчально-виховних комплексів і об’єднань, сформовано мережу закладів загальної середньої освіти, яка забезпечує конституційне право кожного громадянина на доступну, безоплатну та якісну освіту. Мережа закладів освіти Кропивницького повністю задовольняє потреби місцевих мешканців у здобутті дошкільної та загальної середньої освіти, забезпечує реалізацію в обласному центрі концепції безперервної ступеневої освіти. На цьому наголосила під час прес-конференції у міській раді начальник управління освіти Лариса Костенко.

переглядів: 394
1 2 3 »
pgt 0.34922 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua