МЕНЮ


10:16

Питання приєднання селища Нового до Кропивницького має вирішитися у відповідності з усіма законними та регламентними нормами на сесії селищної ради у п’ятницю, 16 серпня.

переглядів: 225
09:11

З лікарем-терапевтом Оленою Барановою я знайома давно. Наші шляхи в основному перетинались по журналістській роботі. Олена Євгенівна тривалий час була головним міським позаштатним терапевтом, тож до неї доводилось постійно звертатись за коментарями з медичних питань. А потім дізналась, що вона ще й реалізує себе у літературному амплуа: пише прозу, видає книжки, бере участь у літературних конкурсах. Пише під псевдонімом Елеонора Бельська в жанрі малої прози. А на початку нинішнього року стала членом Національної спілки письменників України.

переглядів: 423 / коментарі (1)
13:09

На відкритий обласний фотопленер «Помічна – місто, яке вражає», завітали члени Національної спілки фотохудожників України з Києва, Одеси, Кривого Рогу, Кропивницького та інших міст. Екскурсії для гостей провів сам голова Помічнянської об’єднаної територіальної громади Микола Антошик.

переглядів: 504
11:46

До бюджету Кропивницького надійшла субвенція з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам за серпень 2019 року.

переглядів: 224
10:51

З першого липня в Україні запрацював ринок електроенергії, що призвело до її подорожчання для підприємств комунальної сфери. Таким чином, вартість послуг з водопостачання та водовідведення може зрости найближчим часом для всіх водоканалів України. У тому числі й для підприємства «Дніпро – Кіровоград», що обслувговує споживачів зі Світловодська, Олександрії, Знам'янки, Кропивницького та селища Смоліного Маловисківського району.

переглядів: 231
10:29

У Кропивницькому триває активна реалізація проєктів «Громадський бюджет - 2019». Уже втілено в життя сім проєктів. Про стан виконання громадських ініціатив в рамках бюджету участі розповів заступник міського голови Андрій Паливода на прес-конференції у міській раді.

переглядів: 278
08:51

За перший півріччя 2019 року доходи бюджету міста Кропивницького склали 1 383 309,8 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду – 1 333 866,0 тис. грн, спеціального фонду – 49 443,8 тис. грн.

переглядів: 204
16:43

Smart Wаtch – це розумний годинник, гаджет майбутнього. Він має вигляд звичайного аксесуару, частіш за все виконується у спортивному стилі. Але функціонал смарт-пристрою не звичайний. Такий годинник демонструє час, показники пульсу (параметри виводяться на екран), може рахувати кроки, що власних зробив за добу, калорії, телефонувати на мобільний.

переглядів: 405
11:07

Минулого понеділка в міській раді Кропивницького відбулось планове засідання робочої групи щодо реконструкції набережної річки Інгул, на якому головував заступник міського голови Олександр Мосін. Окрім нього, участь у засіданні взяли начальник головного управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь та інші задіяні в розробленні проєкту реконструкції спеціалісти.

переглядів: 241 / коментарі (1)
« 1 2 3 »
pgt 0.60097 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua