МЕНЮ


11:22

Шостого серпня нашому відомому землякові скульптору Вікторові Френчку виповниться сімдесят років, більшу частину з яких він присвятив створенню для нашого міста, а також інших населених пунктів Кіровоградщини й загалом України неординарних скульптурних робіт – пам’ятників, бюстів, пам’ятних дощок.

переглядів: 253
11:07

Минулого понеділка в міській раді Кропивницького відбулось планове засідання робочої групи щодо реконструкції набережної річки Інгул, на якому головував заступник міського голови Олександр Мосін. Окрім нього, участь у засіданні взяли начальник головного управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь та інші задіяні в розробленні проєкту реконструкції спеціалісти.

переглядів: 185 / коментарі (1)
10:54

Майстер Женя, мабуть, вважає себе просунутим (сучасним, трендовим) хлопаком. Бо він розуміється на комп’ютерній техніці, може відремонтувати її. Тому пише про цю свою здатність на всіх стовпах міста, розклеюючи оголошення скрізь, де лише може зупинитись погляд homo sapiens. Рекламує себе. Але цей спосіб реклами демонструє нам такий упоротий “совок», що одразу задумаєшся – а чи сучасний наш Женя? Чи він звичайне хамло, яке паплюжить зовнішній вигляд міських будівель і стовпів, а на кожному кроці кричить, що у владі одні бариги, нічого не роблять, тільки крадуть.

переглядів: 161 / коментарі (2)
10:30

На сьогодні кропивничани мають недостатньо високий рівень довіри до більшості депутатів міської ради. Це зумовлено їхньою байдужістю, безвідповідальністю та «пустими» розмовами про світле майбутнє. Проте, серед них є люди, які дійсно працюють та відстоюють інтереси своїх виборців. Одним з таких є депутат Міської ради міста Кропивницького VII скликання, голова фракції "Наш Край" Вадим Дрига.

переглядів: 165
10:14

За сприяння депутата міської ради Вадима Дриги відбулась зустріч мешканців мікрорайонів Арнаутово, Масляниківка і Никонорівка з начальником управління транспорту і звязку міської ради та представником перевізника «Автолегіон Варванської Ю.В.». Спільно обговорили питання роботи маршруту «116а».

переглядів: 241
09:43

У вівторок у IT-просторі KOWO відбувся БарКемп, організований командою проекту “Діджиталізація пам'яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинації “Кроп-спадщина”. У неформальній, відкритій, інтерактивній атмосфері спеціалісти з ІТ-технологій ділилися з гостями заходу досвідом та новинками зі світу Smart-комунікацій. Відкрив захід заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 180
09:03

Засідання гендерної медіа-кав’ярні цього разу було присвячене, очевидно, не новій темі в українських ЗМІ – стереотипи і сексизм у медіа. Активістка гендерного руху із Луцька Богдана Стельмах та спікерка із Кропивницького Ольга Гридньова досить дохідливо пояснювали, що таке стереотипи взагалі і наскільки шкідливі гендерні стереотипи.

переглядів: 167
pgt 0.47592 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua