МЕНЮ


13:09

На відкритий обласний фотопленер «Помічна – місто, яке вражає», завітали члени Національної спілки фотохудожників України з Києва, Одеси, Кривого Рогу, Кропивницького та інших міст. Екскурсії для гостей провів сам голова Помічнянської об’єднаної територіальної громади Микола Антошик.

переглядів: 593
12:42

На полігоні твердих побутових відходів запрацювала система дегазації сміттєзвалища. Запустили установку, яка перетворює накопичений шкідливий газ метан на електричну енергію, 30 липня. А от як вона працює, перевіряв заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін 6 серпня.

переглядів: 284
12:19

Цьогоріч у Кропивницькому за парти сяде близько трьох тисяч першокласників. Тому зараз загальноосвітні школи міста активно готуються до початку нового навчального року, а міська влада робить усе належне, щоб навчання дітей проходило в комфортних умовах.

переглядів: 178
11:46

До бюджету Кропивницького надійшла субвенція з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам за серпень 2019 року.

переглядів: 250
11:14

7 липня поліцейські Кіровоградщини отримали від консультативної місії Європейського союзу обладнання більш ніж на 600 тисяч гривень.

переглядів: 296
10:51

З першого липня в Україні запрацював ринок електроенергії, що призвело до її подорожчання для підприємств комунальної сфери. Таким чином, вартість послуг з водопостачання та водовідведення може зрости найближчим часом для всіх водоканалів України. У тому числі й для підприємства «Дніпро – Кіровоград», що обслувговує споживачів зі Світловодська, Олександрії, Знам'янки, Кропивницького та селища Смоліного Маловисківського району.

переглядів: 266
10:29

У Кропивницькому триває активна реалізація проєктів «Громадський бюджет - 2019». Уже втілено в життя сім проєктів. Про стан виконання громадських ініціатив в рамках бюджету участі розповів заступник міського голови Андрій Паливода на прес-конференції у міській раді.

переглядів: 310
09:46

Створення гендерного портрету Кропивницького стало можливим завдяки реалізації в нашому місті проекту «Європейська Хартія рівності і дії». Приєднання Кропивницького у березні 2019 року до Європейської хартії рівності передбачає реалізацію послідовних дій міською радою і громадським сектором у напрямку запровадження гендерної рівності для всіх мешканців міста. На цьому наголосила начальник відділу сім’ї та молоді управління молоді та спорту міської ради Кропивницького Людмила Дорохіна на прес-конференції у міській раді.

переглядів: 177
09:07

Фока Мелешко. Це ім’я десятки разів згадується у багатьох і багатьох справах репресованих. І не дивно – тільки з його рідного села Глодос Новоукраїнського району через катівні НКВС-КДБ пройшло більше сотні людей. І мало не у кожній справі можна прочитати, як доблесним чекістам ввижався слід чи вплив петлюрівців-політемігрантаів Фотія Мелешка і його товариша й односельця Василя Недайкаші. Нібито вони чи їхні емісари побували в селі і створили повстанську контрреволюційну групу. Такі «групи» НКВС регулярно розкривав аж до 1938 року включно, хоча реально про організацію «Народна помста», яка існувала в селі, можна говорити тільки щодо 1922 року. Пізніші «організації» були лише вигадкою, прикриттям для нищення «неправильно» мислячих вільнолюбних глодосян.

переглядів: 378
1 2 »
pgt 0.44818 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua