МЕНЮ


12:17

У середу, 14 серпня, православні християни в Україні відзначали свято Маковія або Медовий Спас. У народі цей день називається Перший Спас, також він має й інші назви – Спас Маковія, Медовий Спас, Мокрий Спас. Це свято приурочене до закінчення літа, збору врожаю маку і перших медових сот.

переглядів: 412
11:52

14 серпня у центральній міській бібліотеці Кропивницького завершено виготовлення вишиваного подарунку місту від його мешканців – величне панно, присвячене Тарасові Шевченку. За словами куратора акції, Заслуженого майстра народної творчості України Олександри Пренко, оригінальний проект «Вишивана Україна» був започаткований чотири роки тому за ініціативи міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 532
11:23

У Кропивницькому створюються умови для одержання безперервної освіти, забезпечується реалізація принципу наступності в роботі дошкільних і шкільних підрозділів навчально-виховних комплексів і об’єднань, сформовано мережу закладів загальної середньої освіти, яка забезпечує конституційне право кожного громадянина на доступну, безоплатну та якісну освіту. Мережа закладів освіти Кропивницького повністю задовольняє потреби місцевих мешканців у здобутті дошкільної та загальної середньої освіти, забезпечує реалізацію в обласному центрі концепції безперервної ступеневої освіти. На цьому наголосила під час прес-конференції у міській раді начальник управління освіти Лариса Костенко.

переглядів: 344
10:43

Кропивницькі діти пільгових категорій, їхні батьки і вихователі задоволені організацією літнього відпочинку в таборах. Про це вони розповіли разом із заступником начальника управління молоді та спорту Катериною Черкаською на прес-конференції у міській раді. Посадовиця зазначила, що управління успішно завершило літню оздоровчу кампанію. Цього року на організацію відпочинку дітей пільгових категорій було передбачено кошти у сумі 1 мільйон 365 тисяч гривень. Ще 134 тисячі гривень виділили на літній відпочинок вихованців комунального закладу «Наш дім».

переглядів: 310
10:16

Питання приєднання селища Нового до Кропивницького має вирішитися у відповідності з усіма законними та регламентними нормами на сесії селищної ради у п’ятницю, 16 серпня.

переглядів: 257
09:42

Ще на початку 2016 року громадські активісти Кропивницького загорілися ідеєю спорудження на центральній площі міста – Героїв Майдану – пам’ятного знака на честь героїв Небесної сотні. Уже у квітні року наступного місцеві скульптори відгукнулися на заклик і представили кілька проектів. Вони були виставлені на сайтах і сторінках ЗМІ та представлені комісії. Однак жоден ескіз не задовольнив прискіпливих громадських мистецтвознавців – всі пропозиції скульпторів були з тріском “провалені”. Негайно був запропонований новий варіант. До участі у конкурсі запрошувалися вже скульптори з інших міст. Положенням про конкурс перебачили підвищене грошове заохочення, преміальний фонд. Та й цього разу трапився збій. Чи то ідеї не сповна оволодівали масами, чи маси не сприйняли ідею. Не тільки проекти знака не влаштовували ініціаторів – навіть за місце його встановлення розгорілися гострі суперечки. Певна група людей наполягала – майбутня пам’ятка має розміщуватися виключно на площі Героїв Майдану, де під час Революції гідності збиралися учасники протесту. І не просто на Майдані, а в його центрі. Не допускалися ніякі відхилення, хоча окремі з них заслуговують уваги. І все ж повторний творчий конкурс відбувся.

переглядів: 286
09:11

З лікарем-терапевтом Оленою Барановою я знайома давно. Наші шляхи в основному перетинались по журналістській роботі. Олена Євгенівна тривалий час була головним міським позаштатним терапевтом, тож до неї доводилось постійно звертатись за коментарями з медичних питань. А потім дізналась, що вона ще й реалізує себе у літературному амплуа: пише прозу, видає книжки, бере участь у літературних конкурсах. Пише під псевдонімом Елеонора Бельська в жанрі малої прози. А на початку нинішнього року стала членом Національної спілки письменників України.

переглядів: 523 / коментарі (1)
pgt 0.47827 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua