МЕНЮ


12:43

До Дня незалежності України у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна презентовано виставку графічних творів українських художників 1960-х – 1970-х років «На злеті української духовності», яка організована в рамках заходів з відзначення сторіччя подій Української революції 1917-1921 років та 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

переглядів: 502
11:57

20 серпня попередньо анонсоване перше засідання 16-ї сесії міської ради Кропивницького так і не відбулося. У сесійній залі зареєструвалися 19 депутатів з 24-х. Кворуму для початку роботи не було.

переглядів: 433
11:19

Після повернення до комунальної власності ДП «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА увійшло до комунального підприємства «Теплоенергетик». Тепер це велике теплогенеруюче підприємство, яке обслуговує 330 кілометрів трубопроводів, 22 котельні, виробляє теплову та електричу енергію. На підприємстві після об’єднання працюють 620 осіб. Зараз фахівці КП «Теплоенергетик» готують теплове господарство Кропивницького до нового опалювального сезону. Про це на прес-конференції повідомив директор підприємства Олександр Чельник.

переглядів: 176
10:40

Цього разу новообраний парламент збереться напередодні традиційного початку навчального року. І це символічно, бо ж саме у цьому скликанні він оновлений на три чверті, і більшість народних обранців переступить поріг сесійної зали як депутати уперше. На чотирьох з п’яти округів Кіровоградщини перемог домоглися новоявлені «слуги народу». Їм вдалося подолати не лише порівняно новачків у політиці, депутатів одного скликання Костянтина Яринича та Олександра Горбунова (99-й округ), а й політичного та бізнесового важковаговика Станіслава Березкіна (100-й округ), знівечити наміри доларового мільйонера, одного із фігурантів «бурштинової» справи Максима Полякова (101-й округ), сплутати карти міському голові Олександрії, який доти мав непоганий рейтинг, та власнику одного з крупних агрохолдингів (103-й округ).

переглядів: 247
09:50

Напередодні Дня незалежності урочисто відкрито меморіальну дошку Семену Климовичу Сороці на будинку, де він жив. Минулорічного вересня міська рада міста Кропивницького прийняла рішення, яке ще не так давно видавалося неможливим і нереальним: звання почесного громадянина міста присвоєно колишньому зв’язковому УПА Семену Сороці. Офіційне формулювання звучить так: «… за видатні заслуги перед територіальною громадою міста, вагомий особистий внесок у відстоюванні національної ідеї, становлення і розвиток української незалежної держави, сприяння патріотичному вихованню підростаючого покоління в дусі поваги до історичного минулого свого народу, активну громадянську позицію». Що ж стоїть за цими словами?

переглядів: 159
09:01

У мальовничому селі Цибулевому Знам’янського району, на зеленій садибі “Гайдамацька Січ” – одному із осередків мешкання праукраїнських племен чорноліської археологічної культури, місці, освяченому подіями різних драматичних періодів української історії: від Княжої доби та козацьких часів до української революції початку ХХ сторіччя, вчетверте відбувся фестиваль народної творчості “Чута-Фест”, покликаний показати незламний вільний дух та примножити справді автентичні скарби українського народу – народну пісню і традиції.

переглядів: 144
pgt 0.42715 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua